TEST Proč některé firmy nedokážou nastartovat systémové plánování?
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
ERPnews
  
  
  
SystemOnLine.cz
Aktuální zprávy
Přehledy informačních systémů
[DATE]
Minerva

Před časem jsem prováděl analýzu příležitostí ke zlepšení u jednoho našeho klienta vyrábějícího potraviny a s překvapením jsem zjistil, že nevyužívá systémové plánování, přestože bylo nastaveno a naimplementováno. Na můj dotaz „proč“ jsem dostal odpověď, že MRP plánování je nefunkční ...


POINT.X - Vše pro e-shop

Minerva

Proces plánování výroby a nákupu je proces s největší přidanou hodnotou, ale také proces, jehož implementace je nejnáročnější, protože je závislý na dobré funkci všech oddělení ve firmě. Stačí jedno nefunkční, a plánování přestává správně pracovat. Navíc nelze použít stejné postupy při plánování projektové ...

HPE

Zavedení umělé inteligence do výroby často selhává při přechodu od zkušebního provozu k tomu běžnému. Vyhnout se tomu lze pouze holistickým přístupem, který zohledňuje celé spektrum obchodních, technických a organizačních souvislostí.


E LINKX

Anasoft

Chladicí řetězec, jehož součástí je také logistika a distribuce čerstvých potravin, se zařazuje mezi nejsofistikovanější typy logistiky obzvlášť vzhledem k citlivosti a pomíjivosti přepravovaného zboží a specifickým podmínkám jeho přepravy a skladování. O to intenzivněji dopadají na řízení zásobování čerstvými ...

Řada nových zákazníků prochází podobným scénářem, zvláště v dnešním digitálním světě. Na místě je proto zvážení moderní­ho logistického řešení, jako je adresovaný sklad, automatizace linky, napojení na dopravce, ap­likace pro vlastní přepravu apod.


Shopsys

Sen mnohých manažerů e-shopů, kteří před pandemií vytyčovali cíle svým podřízeným, desítky a stovky procent ročně, se stal skutečností. Skokový růst dorazil, sen se vyplnil. Tedy, v roce 2020 dorazila pandemie Covid-19 a s ní masivní úprk zákazníků z kamenných prodejen a provozoven, a to vinou vládních opatření nebo vlivem ...

Abra

Společnost ABRA Software oznámila, že se stala 100% vlastníkem společ­nosti FLORES Software. Spolupráce firem začala už v roce 2009, kdy se společnost FLORES Software rozešla s ostravskou firmou K2 atmitec a započala vývoj vlastního informačního systému právě ve spolupráci se společností ...

Accenture

Vyspělé technologie jsou v dnešní době hlavním motorem obchodního růstu a výrazně ovlivňují schopnost firem přežít v rychle se měnícím obchodním prostředí. Jenže staré přístupy k IT v kontextu rychle se měnících byznysových požadavků neobstojí a firmy nemohou každý rok financovat další velký transformační projekt. Je ale jiná cesta k udržitelné architektuře IT?

IDC

Svět ICT upoutává stále větší pozornost zákonodárců a regulač­ních orgánů. V EU je aktuálním tématem například umělá inteligen­ce, která by už brzy měla být regulována nařízením, jehož podobu unijní zákonodárci v současnosti finalizují a které je známé pod názvem Akt o umělé inteligenci.

HPE

Pokračující pandemie loni dál posilovala hned několik klíčových megatrendů v IT. Firmy si ověřily, že i do budoucna musí počítat s hybridními pracovišti a částečným fungováním ve virtuálním světě, školy dál zařazovaly distanční výuku a na dálku se kromě mnoha úřadů naučili fungovat také někteří lékaři prostřednictvím telemedicíny.

Poskytnutí konzistentního a srozumitelného přístupu k datům bez ohledu na technické vzdělání uživatelů. To je nový trend v oblasti datové analytiky. S dosažením tohoto cíle pomáhají technologie, jenž s daty a analytikou pracují jako stavebnice s kostkami: tzv. composable data and analytics.


Shopsys

Všechny aspekty práce lidí i provozu organizací se rychle vyvíjejí. Jejich evoluci pohánějí technologie třetí platformy, jako jsou cloud computing nebo mobilní zařízení, a umocňují nepředvídané situace s významnými dopady, kterou byla a stále je pandemie onemocnění COVID-19.

Gopas

Všechny aspekty práce lidí i provozu organizací se rychle vyvíjejí. Jejich evoluci pohánějí technologie třetí platformy, jako jsou cloud computing nebo mobilní zařízení, a umocňují nepředvídané situace s významnými dopady, kterou byla a stále je pandemie onemocnění COVID-19.

  
Inzerce
  
Nová eWay-CRM 7
  
Kalendář akcí ...
  
 březen - 2022 
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
2
3
9
10
22.3. IT Security Workshop
7.4. Power BI Day 2022
31.5. Mezinárodní konference ISI 2022: Inteligentní správa...
  
Inzerce
  
Spiska
  
Přehledy
  
  
Tematické seriály
  
Industry 4.0
  
RPA – automatizace procesů
  
Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se
  
Časopis IT Systems / Tematická příloha
  
Aktuální číslo časopisu IT SystemsAktuální číslo speciálu
  
Z obsahu IT Systems
  
Inzerce
  
IT Systems - předplatné
  
  
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel.: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
  
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP