Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Informační systém K2 spravuje zásilkové služby

Čtvrtek, 15 Březen 2012 14:27
k2_zasil_erp_1211 K funkčnostem Informačního systému K2 přibyla v letošním roce správa zásilkových služeb, která umožní uživatelům sledovat a evidovat firemní zásilky. Řešení je součástí modulu Marketing, a má tak přímou vazbu na dodavatele či odběratele. Správa zásilkových služeb přináší zákazníkům například přehled o obsahu konkrétního balíku, možnost plánování a objednávání svozů, sledování historie stavu zásilek atd. Zároveň mohou uživatelé vytvářet zásilky přímo z dokladů prodeje, kontrolovat je před odesláním, tisknout štítky pro dopravce či zasílat informace svým zákazníkům. Postup při práci se zásilkami je velmi jednoduchý a intuitivní, zásilku stačí vytvořit, potvrdit její zabalení, označit ji, přiřadit do svozu a dále podle potřeby kontrolovat. Samozřejmostí je i odeslání seznamu balíků prostřednictvím webové služby a e-mailů.

Další užitečnou ‚vychytávkou‘ modulu Marketing je vkládání aktivit přímo k danému dokladu, tedy k faktuře nebo zakázce. Uživatel nyní může k vybranému dokladu snadno vytvořit novou aktivitu, nebo pouze přiřadit aktivitu již existující. Díky tomu je na každém dokladu ihned vidět poslední komunikace se zákazníkem týkající se právě tohoto dokladu. Při založení aktivity se navíc automaticky předem vyplní základní údaje jako odběratel, dodavatel, zodpovědná osoba atd. V případě zasílání dokladů e-mailem se vytvoří automaticky celá aktivita.

Jednotný způsob práce přináší také nové elektronické adresy, které zajišťují konzistenci databáze kontaktů, umožňují rychlý zápis dat a nastavení čtyř nejčastěji používaných typů adres napříč celým Informačním systémem K2.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP