Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Ness zavedl SAP ERP v Lloyd Coils Europe

Úterý, 28 Květen 2013 13:14

ness lce 1322Společnost Ness Technologies úspěšně dokončila zavedení systému SAP ERP ve společnosti Lloyd Coils Europe, která sídlí v Praze. Projekt zahrnoval komplexní řešení pro finanční a vnitrofiremní účetnictví, řízení majetku a nákupu, skladování náhradních dílů a režijního materiálu či integraci na logistický a výrobní systém MAPICS. Klíčový byl i software pro konsolidovaný reporting v rámci celého koncernu. Impulsem k rozhodnutí zavést nový informační systém byla nespokojenost s tím původním (IRIS), který má svůj původ ve Francii a nevyhovoval tak zcela podmínkám české administrativy. SAP ERP implementace proběhla za necelých šest měsíců a v rámci následné podpory, která probíhá doposud, přibyly další funkce zejména v ekonomických procesech, například řešení pro inventury pomocí čárových kódů v oblasti majetku přímo ze SAP ERP.

Systém funguje spolehlivě, s rychlou odezvou a díky online výstupům má management plnou podporu při svém rozhodování. Dobře fungují také rozhraní, která ho propojují s okolními systémy.

Společnost Ness si Lloyd Coils Europe vybrala s ohledem na její zkušenosti s implementací SAP ERP. Projekt byl o to složitější, že se jednalo o řešení s rozhraním MAPICS, které dokáže plnit specifické lokální i globální požadavky.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP