Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Infor LN integruje prostředí podnikových sociálních sítí

Pondělí, 05 Srpen 2013 13:23

iln 1332Společnost Infor ohlásila novou verzi podnikového softwaru Infor LN, která obsahuje integrovanou technologii podnikových sociálních sítí. Nejnovější verze je postavena na  platformě Infor 10x, která obsahuje širokou podporu sociálního prostředí pro spolupráci Infor Ming.le. Infor LN 10.3 nabízí řadu inovací navržených s cílem zlepšit práci uživatelů. Díky spojení moderních sociálních technologií a většího důrazu na potřeby jednotlivých odvětví mohou zákazníci benefitovat ze spolupráce na celopodnikové úrovni a ze zjednodušených podnikových procesů.

Novinky:

  • Širší podniková spolupráce –Infor LN integruje Infor Ming.le, platformu posilující spolupráci prostřednictvím podnikových sociálních sítí. Uživatelé Infor LN mohou nyní spolupracovat, sdílet obsah a sledovat důležité zákazníky, objednávky či aktivity v rámci jednotného uživatelského prostředí. To vytváří novou úroveň komunikace a efektivity s pomocí sjednocení procesů, lidí a událostí.
  • Silnější zaměření na mikrovertikály – Nová verze obsahuje více než 160 vylepšení, která jsou specifická pro různá odvětví a geografické oblasti. Navíc nabízí novou úroveň řízení aktiv a nákladů pro společnosti, které potřebují pokročilé projektové řízení. Aplikace také poskytuje funkčnosti v oblasti řízení kvality a financí a pokročilé řízení produkce pro automobilové subdodavatele. Nové funkce kontroly nákladů pro záruční a reklamační řízení zlepšuje transparentnost umožňující minimalizovat ztráty z reklamací a přitom maximalizovat úroveň zákaznických služeb.
  • Snadná integrace – Infor LN nyní využívá technologii Infor 10x umožňující zjednodušit integraci a získat pokročilou business intelligence s řešením Infor Business Vault.
  • Technologické inovace v samotném jádru řešení – Nejnovější verze Infor LN přesouvá technologické sessions od Java Swing k novému HTML 5. Kromě toho obsahuje také nové autorizační reporty pro dynamické podnikové modelování (DEM), které zvyšují účinnost řízení podnikových procesů a výkonnost procesů upgradování. Nový Infor LN také obsahuje vylepšení v oblasti podpory komprese, paralelního zpracování dat a podporu vícejazyčných dat.

 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP