Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Démos trade nasadí nový ERP systém SAP S/4HANA

Středa, 01 Červenec 2020 09:27

DémosSpolečnost Démos trade, která je největším tuzemským dodavatelem materiálů na výrobu nábytku, nasadí nový ERP systém SAP S/4HANA. Dodavatelem nového informačního systému, který komplexně pokryje všechny klíčové procesy společnosti Démos trade, bude systémový integrátor Sabris CZ.


Společnost Démos trade dodává materiály pro výrobu nábytku desítkám tisíc firemních zákazníků v České republice, Maďarsku, Polsku a na Slovensku. „Dlouhodobě rosteme nejen objemem prodejů, ale také šíří produktového portfolia a rozsahem služeb. V poslední době však náš stávající ERP systém začal možnosti našeho dalšího růstu limitovat a vysoká míra customizace i v rámci standardních procesů nás zavedla do úzké uličky,“ vysvětlil motivaci ke změně generální ředitel a člen představenstva Démos trade, Petr Kučera. „Abychom mohli dynamiku našeho růstu i nadále udržet a zároveň zvýšit efektivitu našich procesů, rozhodli jsme se pro změnu ERP,“ upřesnil Petr Kučera.

Strategicky důležité rozhodnutí firma neodložila ani kvůli složité situaci, která v březnu nastala kvůli pandemii COVID-19. Právě moderní ERP systém pomůže firmě v budoucnu lépe reagovat na nově vznikající trendy i snižovat náklady. Nový ERP systém poskytne společnosti Démos trade podporu personalizované nabídky produktů a služeb, založenou na individuálních potřebách, preferencích i zkušenostech zákazníků a konkurenceschopných cenách.

Sabris nasadí v Démos trade řešení na platformě SAP S/4HANA a SAP Cloud Integration Platform, které firmě umožní optimalizaci a standardizaci procesů, včetně podpory dalšího růstu a expanze na zahraničních trzích. „Ke společnostem SAP a Sabris nás dovedlo detailní výběrové řízení a já tedy věřím, že volba těchto spolehlivých partnerů nám umožní projít fází implementace bez větších problémů a že uvedením nového ERP do života se naplní naše očekávání,“ dodal Petr Kučera.

Foto: Démos trade


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP