Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Linea Light Group nasadila nový ERP systém

Pondělí, 08 Březen 2021 14:44

Linea Light VazzolaSpolečnost Linea Light Group, která je značkovým dodavatelem profesionálního LED osvětlení, implementovala v rámci své digitální transformace ERP řešení Infor LN určené do odvětví diskrétní výroby. Cílem modernizace bylo v první řadě sjednocení procesů řízení jednotlivých obchodních oddělení napříč společností. Dalším cílem bylo zjednodušit přístup k datům a získat výkonnější nástroje k automatizaci, zefektivnění a podpoře aktivit firmy.

Společnost Linea Light Group s centrálou v italském Trevisu se specializuje na vývoj a výrobu osvětlovacích systémů a řešení pro vnitřní i venkovní instalace. S 550 zaměstnanci provozuje dvě výrobní zařízení v Itálii s pobočkami v USA a Číně a skladovacími kapacitami v Evropě a Asii.

Společnost potřebovala sjednotit manažerský model řízení napříč všemi lokalitami a harmonizovat operace v zahraniční s centrálou, avšak původní ERP řešení postavené na platformě IBM AS/400 neumožňovalo požadované propojení s jednotlivými pobočkami. S novým systémem se to podařilo a k hlavním přínosům nasazení a zprovoznění Infor LN patří standardizace, integrace a zjednodušení procesů. Podnik má nyní díky okamžitému přístupu k datům k dispozici transparentnější informace umožňující automatizovanější a efektivnější aktivity. Infor LN byl navíc integrován se stávajícím BI řešením, což dovoluje provádět komplexní prodejní analýzy na všech pobočkách využívajících nové ERP řešení.

„Infor LN představuje velkou příležitost pro celou skupinu,“ řekl Manuel Minute, CIO v Linea Light Group. „Umožní naší firmě uchopit možnosti digitální transformace k efektivnějšímu řízení našich mezinárodních operací díky centrálnímu řízení podpořeného kvalitními daty.“


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP