Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Polský Aircom nasazuje cloudové řešení Infor

Pondělí, 12 Červenec 2021 15:08

AircomSpolečnost Aircom Automotive, polský subdodavatel do automobilového průmyslu, nasadila řešení Infor CloudSuite Automotive na platformě Amazon Web Service (AWS). Cílem implementace a přechodu na cloudové řešení je podpořit rychle rostoucí společnost v mezinárodní expanzi a pomoci jí čelit současným výzvám, kterým odvětví automotive čelí.

„Hledali jsme plně škálovatelné řešení, které by nám umožnilo zefektivnit procesy a také podpořit dynamický rozvoj našeho byznysu,“ řekl Dominik Gschwender, výkonný ředitel společnosti Aircom, jež dodává kompletní sady pro opravu pneumatik OEM výrobcům a vyrábí vzduchové kompresory do sedadel.

„Podnikání v mezinárodním měřítku je spojeno s celou řadou výzev, které musíme překonávat. Distribuovaná výroba, řízení dodavatelského řetězce, efektivní podpora zákazníků a propojení všech procesů jsou jen některé z nich. A navíc naše firma zažívá rychlý růst, když jsme zahájili výrobu v Indii a Mexiku, což v konečném důsledku znamená, že potřebujeme profesionální, prověřené nástroje k podnikovému řízení.“

Při výběru vhodného řešení se Aircom nakonec rozhodl pro Infor CloudSuite Automotive, které firmě poskytuje přístup ke snadno škálovatelnému řešení s minimálními náklady na infrastrukturu. Hlavním důvodem volby ovšem bylo, že jde o řešení s odvětvově-specifickou funkčností a předpřipravenými automotive postupy, což umožnilo rychlou a cenově efektivní implementaci.

„Infor CloudSuite Automotive a Infor Implementation Accelerator for Automotive nám pomohou se co nejlépe připravit na potřeby našich automotive zákazníků. Protože se jedná o multi-tenantní řešení, bude pravidelně společností Infor aktualizováno o nové funkčnosti a inovace v automobilovém průmyslu. To nám umožní se vyhnout náročným systémovým upgradům a nasazovat nové funkčnosti, aniž bychom vystavili firmu riziku prostojů z důvodu dlouhých implementačních projektů,“ dodal Dominik Gschwender.

Po nasazení bude systém využíván nejdříve cca 100 zaměstnanci v Polsku, a poté bude implementován také v dalších zemích. Zvolené cloudové řešení nabízí flexibilní způsob podpory globálního růstu, zejména pak v Číně, Indii a Mexiku.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP