Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Přejděte na Informační systém K2

Středa, 03 Říjen 2012 15:20

09-business laptop250-01Chcete si vyzkoušet naše ERP řešení na vašich datech? Zdarma vám data převedeme a umožníme vám po dobu jednoho měsíce na vlastní oči a kliky posoudit, jak hodně můžete s Informačním systémem K2 získat!Proč byste měli přejít k Informačnímu systému K2?

Změnou systému můžete získat

Informační systém je součástí kostry každé firemní infrastruktury, a ač jeho změna může být organizačně a finančně náročná, většině společností se rychle zhodnotí. Důležité je si uvědomit, jestli váš aktuální systém plně podporuje vaši obchodní strategii, protože každá maličkost, která jde proti ní a vyžaduje přizpůsobení na vaší straně, může nenápadně zvyšovat vaše náklady a připravovat vás denně o nové zakázky a zákazníky.

Proto je důležité nepodceňovat výkon a rozsah vašeho informačního systému, jeho schopnost komplexně podporovat všechny potřebné procesy ve firmě i jeho schopnost přizpůsobit se vašim potřebám nejen ve chvíli nasazení, ale také s výhledem do budoucna. A právě to je pro nás to nejdůležitější. Informační systém K2 je ihned po implementaci architekturou i výkonem plně připraven flexibilně reagovat na růst vaší firmy a nebrzdit váš potenciál.

Zkušenosti = rychlý a bezproblémový přechod

V K2 atmitec se snažíme nabízet nejen výkonné ERP řešení, ale také zkušenosti našich projektových manažerů, konzultantů a programátorů, kteří mají za sebou nepřeberné množství implementací ve firmách bohaté škály velikostí i těch nejvyhraněnějších specifik. Stejně tak jsme za více než dvacet let nasazování Informačního systému K2 úspěšně zvládli přechody z desítek odlišných ERP systémů a můžeme tedy garantovat bezproblémový převod dat, rychlou implementaci a snadný rozjezd systému.

Komplexní portfolio přináší růst

Nároky na firemní IT řešení se neustále rozrůstají a vyžadují spolupráci s novými a novými subjekty a používání dalších a dalších softwarových nástrojů. Proto našim zákazníkům nabízíme možnost namíchat si z našeho portfolia nástrojů a služeb komplexní ICT řešení, které pokryje veškeré potřeby v informační oblasti, včetně optimální hardwarové a síťové infrastruktury, nejmodernějších zálohovacích řešení či nepřetržité podpory našich odborníků, kteří jsou připraveni jim pomoci v režimu 24/7/365.

Víme, že při strategickém rozhodování je třeba počítat také s riziky. Jako jediný výrobce informačního systému jsme proto zároveň majitelem a provozovatelem vlastního datového centra a v případě potřeby jsme schopní bez zapojení třetí strany převzít veškerou zodpovědnost za běh vašeho IT na sebe a vy se tak budete moci soustředit pouze na to, co váš byznys posune dále.

Co můžete přechodem k nám získat?

  • ERP řešení, které je navrženo tak, aby flexibilně rostlo s vaší firmou,
  • zkušenosti profesionálů, kteří mají v zádech desítky až stovky úspěšných implementací,
  • nepřetržitou podporu našeho dohledového centra, které funguje v režimu 24/7/365,
  • přístup ke komplexnímu portfoliu našich služeb, které pokrývá veškeré potřeby z oblasti firemního IT,
  • přístup ke službám a nástrojům, které minimalizují rizika plynoucí z provozu firemního IT,
  • možnost využívat nejmodernější služby a nástroje v oblasti cloudových služeb a získat tak náskok před konkurencí,
  • možnost převést celou zodpovědnost za běh vašeho IT na nás a soustředit se na to nejdůležitější - váš byznys.

 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP