ERP news 8. června 2011
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
SystemOnLine.cz: Aktuální zprávy Kalendář konferencí Přehledy informačních systémů
[DATE]
Mimořádné vydání - informační systémy pro výrobní podniky
Optimalizace a vizualizace výroby

erp-sodomka-uvodO optimalizaci a vizualizaci výroby se dosud mluvilo zejména ve spojení s plánováním výroby nebo s řízením technologií. Obecně známé jsou Ganttovy diagramy znázorňující v systémech pro pokročilé plánování výrobní operace zatěžující stroje, diagramy PERT vhodné pro znázornění kritické cesty, anebo světelně signalizující monitory v teplárnách a elektrárnách s reálným zobrazením technologií a jejich momentální činnosti.

pokračování
Výkonný plánovací systém Preactor

04-erpsbs-01-250pxAPS Preactor je systém pokročilého plánování v prostředí s omezenou kapacitou, který umožňuje zjednodušit, zlepšit a řádově zrychlit činnosti v oblasti plánování. Preactor vám pomůže provádět životně důležitý akt vyvažování, kdy porovnáváte kapacitu vašeho procesu s požadavky vašich zákazníků. Dosažení správné vyváženosti je nezbytné pro ziskovou činnost v dnešním ekonomickém prostředí.

pokračování
Význam ERP pro plnění ISO norem
05-vanco-prPokud chce být firma úspěšná a konkurenceschopná, potřebuje doložit kvalitu svých výrobků a systému řízení určitou garancí. Bez certifikací a jasného dokladování zavedení moderních systémů řízení si fungování organizací v dnešní době již nelze představit. Jaké jsou normy a jak může pomoci informační systém k jejich zavedení a dodržování?
pokračování
Tower Automotive upgradoval APS Preactor
01-dotace-01Slovenská společnost Tower Automotive zvyšuje svou efektivitu v oblasti plánování výroby upgradem na výkonnější verzi plánovacího systému APS Preactor, který využívá již devět let.Již v době implementace (r. 2001) ERP systému QAD Enterprise Applications bylo rozhodnuto, že podnikový systém bude rozšířen o APS. Minerva ČR navrhla ve studii na optimalizaci procesu plánování APS Preactor.
pokračování
Výrobce letadel Aerospool nasadí QAD
Holik_K2_1120Minerva Slovensko implementuje podnikový informační systém založený na ERP systému QAD Rapid ve společnosti Aerospool. Aerospool je menší slovenská firma, která na Slovensku vyrábí motorové letadla, komponenty pro větroně a v nemalé míře dělá i servis větroňů. Od roku 2009 management společnosti hledal nový ERP systém, který by byl komplexní, ve výrobě požadoval možnost konfigurovaných výrobků, simulace a kalkulace.
pokračování
Aplikace pro plánování Preactor Express zdarma

 

infor-01Společnost Preactor International uvolnila zdarma aplikaci pro plánování Preactor Express. Preactor v České republice a na Slovensku zavádí zde jediný Silver Solution Provider firmy Preactor International, společnost Minerva Česká republika, resp. Minerva Slovensko. Výrobním společnostem Minerva ve spolupráci s partnerem Preactor International nabízí v České a Slovenské republice zdarma APS pod názvem Preactor Express.

pokračování
Inzerce
Minerva
Časopis IT Systems / Speciální vydání
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo speciálu
Přehledy
Kalendář akcí
červen - 2011
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
2
3
4
5
6
7
8
9
10
IT Systems podporuje
# 8.6. - 8.6. Účetní a informační systémy bez malérů
# 14.6. - 14.6. Účetní a informační systémy bez malérů
ERP news zasílá redakce edice IT Business
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím zde na nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2010 CCB, spol. s r.o.
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP