ERP news - mimořádné vydání pro výrobní podniky
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
SystemOnLine.cz: Aktuální zprávy Kalendář konferencí Přehledy informačních systémů
[DATE]
Mimořádné vydání pro výrobní podniky
„Uplatnění cloud computingu ve výrobních společnostech vidím skepticky,“
říká Petr Koptík, předseda představenstva společnosti Minerva Česká republika

koptik Minerva Česká republika patří k nejvýznamnějším ERP dodavatelům na českém trhu. Petr Koptík, předseda představenstva této společnosti, poskytl exkluzivní rozhovor časopisu IT Systems a portálu CVIS.cz. V něm se mimo jiné dozvíte, na čem závisí úspěch při budování softwarové společnosti, jak by se měla hodnotit oborová řešení či jaké aktuální trendy se budou pravděpodobně prosazovat v nejbližší budoucnosti.

pokračování
Výhody oborového ERP QAD
dlouhodobě využívá strojírenská společnost IG Watteeuw ČR

oborovy qad Společnost IG Watteeuw ČR (dříve pod názvem BMT ČR) patří do celosvětového holdingu BMT Group, sdružujícího výrobní strojírenské společnosti působící m.j. ve výrobě leteckých dílů, komponentů pro moderní lékařské přístroje, forem pro sklářský průmysl, zpracování tabulového plechu a skla (Airbus, Philips, AtlasCopco, Jack Daniel’s aj ..).

pokračování
IT podpora logistických procesů u Fuji Koyo Czech

minerva Následující rozhovor navazuje na článek v čísle IT Systems 11/2009, kde bylo představeno zavedení a fungování podnikového systému QAD Enterprise Applications ve společnosti Fuji Koyo Czech. Nyní přinášíme detailnější pohled Miroslava Balína, zastávajícího pozici manažera nákupu, logistiky a IT, na logistické procesy ve firmě. Také jeho přispěním je Fuji Koyo Czech ve svém oboru jednou z nejlépe fungujících společností v řízení logistiky. Aktivní a inovační přístup je zde znát na podnikových procesech i hloubce využívání ERP systému.

pokračování
APS Preactor splnil ve Sklostroji očekávání zlepšením plánování výroby

preactor O společnosti - Strojírenská firma Sklostroj Turnov CZ se specializuje na dodávky skláren, sklářských linek, strojů a sklářských forem pro výrobu obalového skla. Byla založena v roce 1950 a má tedy v daném oboru dlouholetou tradici. Složité, ale spolehlivé výrobky svědčí o úspěšné práci 300 zaměstnanců. Vlastní invence 40 konstruktérů zajišťuje unikátní technické řešení a unikátní rysy všech výrobků.

pokračování
Výrobní podnik roku 2020
Reportáž z konference IDC

vyrobni podnik Budoucí směřování tuzemských výrobních podniků v souvislosti s informačními technologiemi bylo tématem odborné konference Výrobní podnik roku 2020 s podtitulem Jak dosáhnout skutečné efektivity. Tato akce se uskutečnila 20. září v pražském hotelu Angelo, přičemž hostitelem a garantem byla mezinárodní analytická a poradenská společnost IDC.

pokračování
ERP systém QAD v prostředí .NET

minerva Přední ERP systém pro průmyslová odvětví QAD, který dodává Minerva ČR, je osvědčený pro řízení podnikových procesů a byznysu v nadnárodních společnostech, například díky nástrojům pro řízení dodavatelského řetězce, konsolidacím a používáním více měn a více jazyků. Vhodný je ovšem také pro lokální výrobní podniky. Pro společnosti menší velikosti Minerva ČR nabízí řešení QAD Rapid, které obsahuje plnou funkcionalitu systému s předdefinovanými procesy. Tyto procesy vytvořili konzultanti Minervy na základě dlouholetých zkušeností z implementací. S oborovým ERP systémem QAD efektivně řídí své podnikové procesy výrobní společnosti v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu, ve strojírenství, potravinářství, výrobě spotřebního zboží a odvětví farmacie a zdravotnického materiálu.

pokračování
Minerva ČR bude implementovat ERP systém QAD v letecké výrobě

minerva Minerva ČR oznamuje, že podepsala smlouvu na dodávku a implementaci ERP systému QAD RAPID pro menší podniky ve společnosti JIHLAVAN airplanes. která vyrábí, poskytuje servis a prodává UL/LSA letadla celokovových dolnoplošníků řady Skyleader a provozuje kooperační leteckou výrobu pro Airbus.

pokračování
Inzerce
Minerva
Časopis IT Systems / Speciální vydání
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Přehledy
Kalendář akcí
listopad - 2011
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
3
4
10
11
IT Systems podporuje
# 29.11. - 30.11. Bezpečnost v eGovernmentu
# 5.12. - 5.12. Archivace, digitalizace a ověřování elektronických...
# 5.12. - 9.12. Certifikovaný IT Security Manager
# 6.12. - 7.12. proHRexpo
# 6.12. - 7.12. Multifunkční karty 2011
# 6.12. - 7.12. Datové schránky v praxi
# 6.12. - 7.12. eGovernment 2011
# 24.1. - 25.1. TELEKOMUNIKÁCIE SR 2012
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2011 CCB, spol. s r.o.
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP