ERP news 15. listopadu 2012
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
Inzerce
SystemOnLine.cz: Aktuální zprávy Kalendář konferencí Přehledy informačních systémů
[DATE]
ERP News
Český ERP trh zrychlil růst, v malých a středních podnicích přibylo dva tisíce projektů

Český ERP trh zrychlil růstCentrum pro výzkum informačních systémů (CVIS) provádí hodnocení českého ERP trhu již od roku 2000. Čtenářům IT Systems pravidelně přinášíme přehled o jeho aktuálním vývoji i dlouhodobých trendech. Nedílnou součástí našeho komentáře se již tradičně stala analýza tržních podílů ve sledovaných segmentech.

pokračování
-PR-
COMES OEE pro vyhodnocení efektivity výrobních linek
AssecoCOMES® OEE je aplikace MES systému COMES pro vyhodnocení efektivity výrobních linek podniku pomocí klíčových výrobních ukazatelů - KPI. COMES OEE slouží pro poskytování informací výrobnímu týmu a průběžnou motivaci jeho členů k nejlepšímu výkonu a současně je nástrojem manažerů k optimalizaci a řízení výroby.
pokračování
Nebojte se zeptat aneb 10 klíčových otázek týkajících se podpory ERP systému

10-Epicor01Důležitou částí investice do ERP systému je podpora softwaru. Malé a střední firmy si jen výjimečně mohou dovolit vlastní (in-house) podporu, a proto je pro ně důležité tuto záležitost projednat s dodavatelem a neponechávat ji náhodě. Je totiž nutné zajistit, aby provoz organizace byl plynulý a kvůli problému s ERP systémem nedocházelo k výpadkům.

pokračování
Trendy v ERP systémech

10-JKR01Ve všech oborech podnikání se průběžně inovuje a komplexní informační systémy ERP na to musí adekvátně reagovat. Ideální stav je případě, kdy moderní ERP řešení přináší novinky již ve chvíli, kdy představují konkurenční výhodu – dříve, než se z nich stane běžný standard.

pokračování
-PR-
Elektronický byznys a ERP

Elektronický byznys a ERPV posledních letech se stává čím dál populárnější t. zv. e-Commerce - elektronické obchodování, zaměřené prakticky na jakékoli zboží, od spotřební elektroniky přes hudbu až po zážitky. Oproti kamennému obchodu je jeho výhodou rychlost, jednoduchost a pohodlí a samozřejmě i významně menší provozní náklady.

pokračování
Řízení životního cyklu ERP systému

Řízení životního cyklu ERP systémuAby komplexní podnikové aplikace typu ERP přinášely společnosti největší možnou přidanou hodnotu, je třeba řídit všechny fáze jejich životního cyklu. Analytici společnosti Gartner jich definují pět: strategie a plánování, návrh, výběr, nasazení a řízení a rozvoj. V následujícím textu se zaměříme na to, jaké výzvy jsou podle analytiků Gartneru s jednotlivými fázemi spojeny.

pokračování
Společnost K2 atmitec představila novou verzi IS K2 MONDE

wk2 monde ef 1243 Ve dnech 10. - 11. října 2012 se uskutečnil v hotelu Holiday Inn Brno každoroční workshop společnosti K2 atmitec, na kterém společnost představila novou verzi Informačního systému K2 MONDE. Název nové verze informačního systému konkrétně představuje Mobilní technologie, Otevřenost systému, Notifikace, Desktop neboli novou plochu a Efektivitu, kterou uživatelům přináší.

pokračování

 

Inzerce
JKR dokončuje nový ERP systém Byznys EVO

JKR BYZNYS EVO 1243Společnost JKR připravuje nový ERP systém s pracovním názvem Byznys EVO. Zákazníkům jej začne nabízet v první polovině příštího roku. Od stávajících systémů řady Byznys ERP s označením Win a VR se jejich nástupce EVO odlišuje především ještě vyšší robustností. Je tedy vhodný, jak pro nové, tak stávající uživatele ze segmentu SMB a osloví i velké firmy.

pokračování
E-agent - nová funkce informačního systému PREMIER

e agent 1243PREMIER system rozšířil funkčnost svého ERP systému o modul E-agent. Osobní strážce uživatelům nabízí možnost pravidelného zasílání přehledu stavu vnitropodnikových procesů na zadanou e-mailovou adresu. V případě potřeby tak dokáže rychle upozornit na blížící se problém, například ztenčující se stav skladových zásob.

pokračování
Informační systém myWAC nasazen ve společnosti KARS

e agent 1243Informační systém myWAC nově implementovala společnost KARS. Tato společnost se zabývá prodejem elektromotorů, ventilátorů, čerpadel, ale i textilní metráže a obuvi. Zároveň klade důraz na poskytování profesionálních služeb v oblasti maloobchodního prodeje. Z toho důvodu bylo potřeba zavést do firmy komplexní informační systém, který by všechny tyto činnosti zvládal bez...

pokračování
Plánování služeb je věda i umění

09-IFS Czech250Poskytování jakýchkoliv služeb, především těch, které se realizují v terénu, je obtížné. Znamená to řídit tým mobilních technických specialistů, kteří mají na starosti opravy a preventivní údržbu mnoha různých systémů a zařízení. Poskytovatel služeb odpovídá za systémy nacházející se na řadě míst, které navíc používají různí zákazníci.

pokračování
Máte evidenční, nebo informační systém?

Máte evidenční, nebo informační systém?Aby komplexní podnikové aplikace typu ERP přinášely společnosti největší možnou přidanou hodnotu, je třeba řídit všechny fáze jejich životního cyklu. Analytici společnosti Gartner jich definují pět: strategie a plánování, návrh, výběr, nasazení a řízení a rozvoj. V následujícím textu se zaměříme na to, jaké výzvy jsou podle analytiků Gartneru s jednotlivými fázemi spojeny.

pokračování
Inzerce
Inzerce
Časopis IT Systems / Speciální vydání
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo speciálu
Z obsahu IT Systems
Inzerce
k2
Branžové sekce
Přehledy
Kalendář akcí
listopad - 2012
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
1
2
IT Systems podporuje
# 15.11. - 15.11. BI Forum 2012
# 20.11. - 20.11. TeleCommunication Conference
# 22.11. - 23.11. Konference INMED 2012
# 22.11. - 23.11. SLOVLOG 2012
# 29.11. - 29.11. Optimalizace nákladů: Osvědčené postupy a nové myšlenky...
# 27.3. - 27.3. Agilia Conference 2013

 

Přidej akci
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2012 CCB, spol. s r.o.
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP