ERP news 20. prosince 2012
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
SystemOnLine.cz: Aktuální zprávy Kalendář konferencí Přehledy informačních systémů
[DATE]
ERP News
Nová verze ERP systému PREMIER

Premier 1248 PREMIER system chystá pro své zákazníky novou verzi svého ERP systému PREMIER s vylepšenou podporou chytrých mobilních telefonů, tabletů a dotykových ultrabooků. Stejně jako již patnáct let bude i letos zákazníkům nová verze ERP systému PREMIER dostupná začátkem prosince. Nová verze přináší alternativní vzhled uživatelského rozhraní.

 

pokračování
-PR-
Microsoft Dynamics AX řídí firemní procesy
na pěti trzích a v rekordním čase
AssecoNěkteré výzvy jsou pro implementátora hostovaných IT řešení opravdu tvrdým oříškem. Třeba požadavek nové divize nadnárodní společnosti, aby během tří měsíců přešla do plně provozního režimu a bez problémů se tak zapojila do životního cyklu centrály. Se spolehlivým partnerem a zkušeným týmem se však není třeba obávat ani takového nesnadného úkolu.
pokračování
Byznys ERP automatizuje obchodní procesy ve StarLux

JKR Byznys ERP StarLux 1249Z důvodů rostoucích požadavků na správu firemní agendy zejména v oblasti obchodních postupů se společnost StarLux, zabývající se dodávkou protislunečních systémů a dekorací, rozhodla vyměnit stávající informační řešení za nový komplexní systém Byznys ERP od společnosti J.K.R. Zároveň s Byznys ERP byl nasazen také CRM modul pro správu zákaznických...

pokračování
Společnosti VIADRUS a MS UTILITIES & SERVICES zvolily IFS Aplikace

viadrus ms ifsa 1247Společnosti VIADRUS a MS UTILITIES & SERVICES, které patří k nástupnickým společnostem české strojírenské a hutní společnosti ŽDB GROUP, podepsaly smlouvu na pořízení a implementaci podnikového informačního systému IFS Aplikace. Dodavatelem systému a veškerých souvisejících služeb budou společnosti IFS Czech a ALTEC. Cílem nasazení nového informačního systému je vytvořit nezbytné předpoklady pro podstatné zvýšení efektivity...

pokračování
Developer CTR group implementuje ERP systém PREMIER

ctr premier 1246PREMIER system, producent informačních a ekonomických systémů, nedávno rozšířil portfolio svých klientů o CTR group. Společnost podniká hned ve třech rozdílných oborech - developerské činnosti, výrobě stavebních hmot a v letecké dopravě.

pokračování
Lesk a bída mobilních podnikových aplikací

Lesk a bída mobilních podnikových aplikacíMnoho lidí dnes nosí v kapse mobil s výkonem, který odpovídá jen několik málo let starému stolnímu počítači. V situaci, kdy je téměř všude dostupný rychlý mobilní internet, se zdá, že jsou připraveny podmínky pro to, aby se podnikové aplikace začaly stěhovat ze stolních počítačů a notebooků na tablety a mobilní telefony. Je tomu opravdu tak v podnikové sféře?

pokračování
Manažeři vs. obchodníci
aneb Jak docílit efektivního CRM?

Manažeři vs. obchodníci aneb Jak docílit efektivního CRM?Snem asi většiny manažerů je mít pro svůj byznys k dispozici křišťálovou kouli. Co se právě děje kolem zakázek? Co, kdo a kde dělá? Jaké máme obchodní příležitosti? Pokud by navíc bylo možné věci snadno řídit a ovlivňovat... Snem obchodníků je zase jednoduchá, časově nenáročná, a přitom výnosná práce se zákazníky.

pokračování
Štíhle nejen ve výrobě

Štíhle nejen ve výroběJeště před dvěma desetiletími fungovala většina výrobních firem na principu velkých objemů výroby a nízkých jednotkových nákladů. Situace se změnila a tímto způsobem dnes pracují převážně již jen podniky produkující komodity s nejnižší marží. Většina ostatních firem musí reagovat na protichůdné požadavky odběratelů – krátké dodací lhůty, zvýšenou kvalitu a nízkou cenu.

pokračování
Predikce prodeje s pomocí kontextové analýzy

Predikce prodeje s pomocí kontextové analýzyPředpověď poptávky je jedním ze základních úkolů podnikového plánování. Přesné a včasné predikce prodeje jsou zásadní například pro řízení zásob, potravinářské velkoobchody a maloobchodní sektor i jinde. S ohledem na velké množství faktorů, které poptávku ovlivňují, je přitom její predikce složitým úkolem. Odpovědí na tyto výzvy je využití kontextové analýzy.

pokračování
Social content management a podniková sociální síť

Social content management a podniková sociální síťDoba, kdy lidé využívali sociální sítě výhradně pro zábavu ve svém volném čase, je již dávno za námi. Dnes se stále více využívají ve sféře byznysu – nalezení ideálních zaměstnanců za použití LinkedInu, marketingové kampaně a oslovení potenciálních zákazníků přes Facebook, komunikace či okamžitá interakce se stávajícími zákazníky a sdělování novinek na Twitteru.

pokračování
Inzerce
Inzerce
Časopis IT Systems / Speciální vydání
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo speciálu
Z obsahu IT Systems
Inzerce
Inzerce
Branžové sekce
Přehledy
Kalendář akcí
prosinec - 2012
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
1
5
6
IT Systems podporuje
# 8.3. - 8.3. JD Edwards EnterpriseOne pro výrobní společnosti -...
# 10.3. - 10.3. JD Edwards EnterpriseOne pro výrobní společnosti -...
# 17.3. - 17.3. IDC IT Security Roadshow 2011
# 22.3. - 22.3. IT Security Workshop
# 29.3. - 29.3. Efektivní řízení zakázek
Přidej akci
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2012 CCB, spol. s r.o.
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP