ERP news 21. února 2013
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
SystemOnLine.cz: Aktuální zprávy Kalendář konferencí Přehledy informačních systémů
[DATE]
ERP News
Byznys ERP podporuje prodej měřící techniky v Prima Bilavčík

pb prima 1308Sjednocení veškeré firemní agendy, vyšší bezpečnost dat, digitalizace dokumentů a nové funkce pro sledování aktivit a servisu byly hlavními argumenty, proč se dodavatel délkové měřící techniky, společnost Prima Bilavčík, rozhodl zavést podnikový informační systém Byznys ERP od společnosti J.K.R. V rámci nasazení nového systému konzulanti J.K.R. zprovoznili komponenty umožňující export nabídek do aplikace MS Word, kde dochází k dalším grafickým úpravám.

pokračování
-PR-
Automatizace s vyhodnocováním výroby potravin a nápojů

Strojaři a jejich softwarový pomocníkVýroba potravin a nápojů je náročná v mnoha ohledech, jako jsou přísné požadavky na jakost, tlak trhu na soustavné snižování nákladů nebo šaržový charakter výrob a s ním související technologie. Aby byli výrobci úspěšní, musí velmi účelně používat jak své stávající technologie s vestavěnou automatizací, tak systémy pro řízení výroby. Článek popisuje integrovaná řešení české inženýrské firmy COMPAS automatizace, spol. s r.o. (dále jen COMPAS), které splňuje nejen současné požadavky na automatizaci a řízení výroby, ale z hlediska své koncepce i požadavky budoucnosti.

pokračování
Informační systém K2 vystavuje faktury s QR kódem

K2 qr 1305Společnost K2 atmitec nabízí možnost využít při úhradě faktur vydaných Informačním systémem K2 zjednodušeného zadávání plateb přes QR kódy. V praxi to znamená, že faktury vystavené Informačním systémem K2 obsahují QR kód, který lze pomocí chytrého telefonu načíst do bankovní aplikace a platbu okamžitě odeslat. Odpadá tak nejen složité opisování fakturačních údajů a parametrů, ale také se snižuje počet chybně zadaných plateb.

pokračování
COMFIS implementoval informační systém myWAC

mW Comfis 1307Společnost COMFIS, která poskytuje IT služby a produkty, nově implementovala IS myWAC. Systémově bude nyní řešit zejména prodejní a servisní procesy a také zefektivnění práce. COMFIS se zaměřuje na řešení využívající biometrické technologie. Důraz je kladen zejména na dodržování termínů jednotlivých servisních úkolů. Firma tak bude mít díky IS myWAC přehled o celém obchodním případu, o ekonomických výsledcích a o evidované práci na servisních požadavcích, čímž se výrazně zefektivní práce servisních techniků. Dalším z cílů investice do IS myWAC je vytvoření mobilní kanceláře tak, aby bylo možné řídit a spravovat firmu z různých míst ČR a případně...

pokračování

COMES OEE

TPT Coating implementoval podnikový systém Byznys ERP

Byznys ERP Coating 1303Výrobce a prodejce titanového nádobí, společnost TPT Coating, se kvůli svému rozvoji rozhodl nahradit nevyhovující informační řešení systémem Byznys ERP, který vhodně podpoří další růst podniku a pokryje zvýšené nároky na zpracování ekonomických a obchodních agend. Hlavním přínosem nasazení systému Byznys ERP se stalo zejména propojení všech zpracovávaných agend, vysoké zabezpečení a lepší přehled nad podnikovými daty, odstranění duplicitního zadávání informací a zefektivnění v oblasti evidence a sledování reklamací. Uživatelé také ocenili možnosti komunikace s aplikací MS Office a široké uplatnění našla i možnost synchronizace kalendáře MS Outlook a e-mailové pošty s databází systému Byznys ERP.

pokračování
MS Dynamics NAV 2013 je dostupný v lokalizaci pro Slovensko

slovenskoInformační systém Microsoft Dynamics NAV 2013 je nově k dispozici v jazykovém překladu a legislativní lokalizaci pro Slovensko. Postarala se o to společnost WBI s.r.o., která se zároveň stala jejím certifikovaným dodavatelem.

pokračování
Definovatelné controllingové výkazy v ERP PREMIER

Premier Mng vykazy 1305Společnost PREMIER rozšířila funkci svého ERP systému o možnost tvorby výkazů přímo na míru. Návrhy výkazů práce, projektů a zakázek lze tvořit skrze intuitivního průvodce. Funkci si mohou zakoupit všichni zákazníci PREMIER system s platnou licencí aktuální verze programu X4.2. Komfortní softwarové řešení manažerského účetnictví nabízí neomezené možnosti pro filtrování, analýzu a vyhodnocování účetních dat a ekonomických ukazatelů, například středisko, nákladový nositel, oblast podnikání, oddělení, projekt.

pokračování
Trendy v informačních systémech ERP v roce 2013
podle analytiků společnosti J.K.R.

speed-phone1Letošní rok se v oblasti podnikových informačních systémů ERP pro řízení chodu organizace a podnikových zdrojů ponese ve znamení větší mobility a lepšího využití informací. Další výrazným proudem bude výraznější preference komplexních ERP řešení před specializovanými aplikacemi a oddělování konceptů SaaS a cloud. Více se bude při nasazování ERP prosazovat dvouvrstvá strategie a klíčovým požadavkem se stává rychlost ve všech...

pokračování
Snídaňové semináře KCT Data se SAP tématikou

kct sap 1307Společnost KCT Data nabízí všem uživatelům systému SAP možnost seznámení s různými jeho funkcionalitami velmi nevšední formou. Stačí se zdarma registrovat na některou ze snídaní. Snídaně jsou formou školení o funkcích a nadstavbách SAP pro uživatele z řady oborů – finanční oddělení firem, logistika a distribuce, personální oddělení, či IT oddělení.

pokračování
Změny softwaru pro řízení lidských zdrojů

Změny softwaru pro řízení lidských zdrojůV současné době probíhají poměrně hluboké změny v celé oblasti informačních technologií. Tyto změny se samozřejmě nemohou vyhnout ani tradičně konzervativním systémům pro práci s lidskými zdroji. V tomto článku se pokusím shrnout trendy, které považuji za podstatné v současnosti i ve střednědobém výhledu.

pokračování
Inzerce
Inzerce
Časopis IT Systems / Speciální vydání
Aktuální číslo časopisu IT SystemsAktuální číslo speciálu
Z obsahu IT Systems
Inzerce
Inzerce
Branžové sekce
Přehledy
Kalendář akcí
únor - 2013
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
IT Systems podporuje
# 30.1. - 30.1. CRM systém v podnikání projektově orientované firmy...
# 27.3. - 27.3. Agilia Conference 2013

Přidej akci
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2013 CCB, spol. s r.o.
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP