ERP news 17. dubna 2014
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
JKR
ERPnews
  
  
  
SystemOnLine.cz
Aktuální zprávy
Přehledy informačních systémů
[DATE]
AVL Moravia nasadila pokročilé plánování PSIpenta Adaptive

AVL Moravia nasadila pokročilé plánování PSIpenta AdaptiveSpolečnost AVL Moravia, výrobce válcových zkušeben a testovacích zařízení do automobilového průmyslu, nasadila řešení pro pokročilé plánování PSIpenta Adaptive od firmy Berghof. S podporou modulů Adaptive, které jsou plně integrovány do stávajícího podnikového informačního systému PSIpenta pro řízení výroby a logistiky, dokázala AVL Moravia zvládnout dramatický nárůst výroby...

pokračování
Využití ukazatele OEE ke zlepšování celkové efektivity výroby

Využití ukazatele OEE ke zlepšování celkové efektivity výrobyČlánek nabízí inspiraci pro využití ukazatele celkové efektivity pro zlepšení výroby a popisuje využití konkrétního nástroje pro zvýšení provozního zisku podniku v praxi.

pokračování
Aimtec nasadil WMS v dopravní společnosti NIKA Chrudim

Aimtec nasadil WMS v dopravní společnosti NIKA ChrudimDopravní společnost NIKA Chrudim bude řídit logistiku pomocí informačního systému DCIx WMS od firmy Aimtec. Nové řešení má zkvalitnit plnění zákaznických požadavků a umožnit připravit se na příliv dalších klientů.

pokračování
PNS zlepší distribuci díky vážnímu systému od Kodysu

PNS zlepší distribuci díky vážnímu systému od KodysuŘešení vyvinuté Kodysem umožní distribuční společnosti PNS eliminovat chyby při dodávce tisku do prodejní sítě. Součástí projektu byl vývoj aplikace pro vážení a kontrolu, napojení na informační systém SAP a zároveň integrace prvků jako jsou kamery, váhy, dopravník a snímače čárového kódu.

pokračování

Comes OEE

Nová verze IS Karat podporuje práci na více monitorech

IS Karat250V rámci informačního systému Karat verze 13 bylo proto od základu přepracováno uživatelské rozhraní v oblasti otevřených nabídek menu a vazeb mezi otevřenými okny v rámci jedné nabídky. Tato změna s sebou přinesla i vítanou podporu pro práci na více monitorech, díky níž lze výrazně zvýšit efektivitu práce.

pokračování
Národní ústav pro vzdělávání nasadil další dva moduly Helios Green

HRMNárodní ústav pro vzdělávání (NÚV) v loňském roce rozšířil rozsah systému Helios Green o moduly Mzdy a Personalistika. Projekt zajišťovala společnost Asseco Solutions, která se o informační systém NÚV stará od roku 2012.

pokračování
Nová služba pro řízení zdrojů a projektů

Nová služba pro řízení zdrojů a projektůKonzultační společnost Principal engineering uvedla na trh aplikaci People Manager, která je určena pro komplexní řízení alokací pracovníků na zakázkových projektech a dodávkách prací. Uživatelé služby mohou sledovat využití kapacit a nákladů, vybírat a schvalovat alokace vhodných pracovníků, sledovat požadavky na projektové zdroje, výkazy odvedených prací, atd.

pokračování
Projektové řízení

Vision Praha 01 250PRV dnešní době je projektové řízení často skloňovaným pojmem. V silně konkurenčním prostředí je nutné být lepší než ostatní, což ale znamená budovat svou práci na pevných a spolehlivých základech. Tím máme na mysli dobré plánování, včasné předání jednotlivých etap projektů, dodržování termínů předání, vhodné sestavení lidských zdrojů a operativní zastupitelnost, či dostatečná...

pokračování
Detekce a prevence daňových podvodů

Detekce a prevence daňových podvodůDaně, cla, poplatky, odvody – to jsou všechno záležitosti mezi lidem nijak populární. A jistě nikdy nebudou. Na druhé straně každý, kdo racionálně uvažuje, ví, že shromáždit určité množství prostředků pro zajištění společných cílů a potřeb je v zájmu každé společnosti, co civilizace existuje. Odhlédněme pro tuto chvíli od otázky, jak zařídit, aby nakládání s takto získanými prostředky...

pokračování
Business intelligence 3.0

Business intelligence 3.0Když se vedoucí antifraudového oddělení rozhodl, že vybuduje nové analytické řešení podle svých představ, zjistil, že datový sklad obsahuje pouze třicet procent potřebných dat. Dalších třicet procent dat mu přislíbili dodat během následujících osmnácti měsíců a o zbylých čtyřiceti procentech se dověděl, že stejně nikdy v datovém skladu nebudou. Pokud se vám tento příběh zdá povědomý...

pokračování
Výdaje na IT v roce 2014 mírně porostou

Výdaje na IT v roce 2014 mírně porostouPodle společnosti Gartner dosáhnou v letošním roce výdaje na IT celosvětově hodnoty 3,8 bilionu USD, což představuje meziroční nárůst 3,2%. Ekonomická situace se postupně zlepšuje a firmy opět investují do IT jako nástroje pro podporu byznysu. I spotřebitelé budou v letošní roce nakupovat nová zařízení, ovšem více než kdy jindy budou volit levnější zařízení střední a nižší kategorie.

pokračování
  
Inzerce
  
Inzerce
  
Časopis IT Systems / Speciální vydání
  
Aktuální číslo časopisu IT SystemsAktuální číslo speciálu
  
Z obsahu IT Systems
  
  
Inzerce
  
Vision
  
Přehledy
  
  
Inzerce
  
LinuxEXPRES (news)
  
  
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2014 CCB, spol. s r.o.
  
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP