Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Gatema Holding kupuje většinový podíl v d2B a expanduje na slovenský trh ERP systémů

Společnost Gatema Holding s.r.o. koupila 60% podíl slovenské firmy d2B s.r.o., která poskytuje IT služby v oblasti podnikových informačních systémů. Gatema tak expanduje na slovenský trh ERP systémů. Zbývající podíl ve firmě firmy d2B zůstává původním vlastníkům, kteří se budou i nadále podílet na rozvoji firmy.

Obě společnosti jsou dlouholetými partnery firmy Asseco Solutions, která je výrobcem informačních systémů HELIOS. Gatema se zaměřuje především na prodej a implementaci ERP HELIOS iNuvio pro segment menších a středních firem. d2B se naopak věnuje dodávkám HELIOS Nephrite pro střední a větší podniky.

Akvizice pomůže posílit pozici Gatemy na Slovensku a d2B v Česku. „Přínos pro zaměstnance obou firem je určitě pozitivní, v podobě posílení stability společnosti, solidního finančního zázemí i postavení na trhu,“ říká František Vlk, majoritní vlastník Gatema Holding s.r.o.

„Jedním z cílů této akvizice je posílení příležitostí implementace ERP systému HELIOS Nephrite a získání rozmanitého portfolia zákazníků. Zároveň se zvýší pokrytí služeb pro stávající i potenciální zákazníky v obou zemích s možnostmi vzájemného sdílení kapacit,“ dodává k cílům akvizice Stanislav Sýkora, CEO a předseda jednatelů společnosti Gatema Holding s.r.o.

„Sme nesmierne radi, že sa akvizícia so spoločnosťou Gatema Holding podarila. Naše silné stránky a portfólio služieb sa vzájomne dopĺňajú, z čoho budú profitovať obidve spoločnosti. Máme ambíciu rozvíjať aktivity v segmente enterprise v Českej republike a toto strategické partnerstvo nám k tomu môže významne napomôcť,“ doplnil Marián Adzima, spoluzakladatel a jednatel d2B s.r.o.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP