Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Prodej produktů značky Koh-i-noor s podporou Byznys ERP

Pátek, 15 Říjen 2010 13:46

Koh_i_noor_1041Společnost Koh-i-noor Hardtmuth Slovensko, slovenská pobočka producenta a distributora uměleckých, školních a kancelářských potřeb, podepsala smlouvu na dodávku informačního systému Byznys ERP od společnosti J.K.R. Projekt realizuje společnost Gosvo, implementační partner J.K.R. pro oblast Moravy a Slovenska. K rozhodnutí využít řešení Byznys ERP pro inovaci informačního systému vedla společnost snaha zkvalitnit maloobchodní a velkoobchodní prodej, včetně získání nástrojů pro analýzu dat s propojením na aplikace sady MS Office. Klíčovým požadavkem Koh-i-nooru pak je, aby se síť maloobchodních prodejen stala nezávislá na funkčnosti vzdáleného připojení do centrály. Tento požadavek bude v rámci systému Byznys ERP řešen prostřednictvím modulu pro maloobchodní prodej, který umožňuje prodej i v případě, že dojde ke snížení kapacity nebo i výpadku internetového spojení s centrálou.

 

Mezi hlavní očekávané přínosy nasazení systému Byznys ERP pro společnost Koh-i-noor pak patří zejména zajištění prodeje i během výpadku internetového spojení na prodejně, zjednodušení přípravy podkladů pro řízení a jejich využití v produktech MS Office, zlepšení organizace a přehledu o skladových zásobách, a také elektronická výměna dokladů s mateřskou společností.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP