Exkluzivní partner sekce

Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Společnost VARIEL implementuje Infor ERP SyteLine

Středa, 29 Červen 2011 12:15

variel_infor_st_1126Společnost Infor oznámila, že VARIEL, společnost ze segmentu kovovýroby a výroby plastů, implementuje řešení Infor ERP SyteLine. Společnost nasadí za implementační podpory ITeuro celopodnikový systém Infor ERP SyteLine napříč všemi podnikovými oblastmi, včetně účetnictví, plánování, nákupu, výroby a skladového hospodářství. Slabinou doposud využívaného systému je zejména fakt, že umožnil zakonzervovat staré způsoby řízení a nenutil jeho uživatele k neustálému zlepšování. Výroba se tak v současnosti vyznačuje nižší produktivitou a ziskovostí způsobenou zbytečnou ztrátou času i materiálu a také problémy s dodržováním požadovaných termínů.

Zákazník očekává, že po uvedení systému do produktivního provozu dosáhne 20–50% úspor v oblasti zásob, zkrátí dodací lhůty a celkově zefektivní výrobu – jednak díky prověřené ERP funkcionalitě a jednak díky přínosům modulu pro pokročilé plánovaní a rozvrhování (APS).

K hlavním cílům implementace patří také přístup k datům v reálném čase, od čehož se pak budou odvíjet další přínosy, jako je rychlá dostupnost ke kvalitním informacím a jejich další zpracování.

 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP