Exkluzivní partner sekce

Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Byznys ERP pomáhá plnit výrobní termíny v Astro Kovo

Středa, 10 Srpen 2011 17:20

JKR_Astro_Kovo_1132Společnost Astro Kovo Plzeň, zabývající se zakázkovou výrobou rotačních součástí, se kvůli efektivnějšímu plánování výroby s ohledem na plnění požadovaných termínů rozhodla nasadit informační systém Byznys ERP včetně modulu Výroba. Projekt realizovala společnost Fugasoft, implementační partner J.K.R. Pro řízení výroby v Astro Kovo Plzeň navrhli konzultanti standardní nasazení modulu Výroba s menšími programovými úpravami. Jednalo se hlavně o importy materiálů a polotovarů do kusovníku, doplnění formulářů o odkazy na externí dokumenty, a o úpravy tiskových sestav Výrobních průvodek ve třech variantách pro různé typy výrobků a polotovarů Objednávky kooperací. Dále došlo k nasazení výrobních terminálů IT-WATT s dotykovými obrazovkami pro zadávání výkonů pracovníků ve výrobě. Po předání výrobního modulu do běžného provozu proběhlo ještě dolaďování nastavení řídicích parametrů tak, aby nasazení informačního systému splnilo očekávání a napomohlo ke zvyšování produktivity práce i kvality výrobků.

Nasazením modulu Výroba informačního systému Byznys ERP se podařilo zprůhlednit toky materiálu a efektivně snížit skladové zásoby. Hlavním přínosem je plné převedení vlastní výroby do systému Byznys ERP, kde je okamžitý přehled o průběhu aktuálních zakázek a v neposlední řadě lze sledovat také vytíženost jednotlivých pracovišť. Tyto informace umožňují efektivněji plánovat výrobu s ohledem na plnění požadovaných termínů dodání.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP