Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

MS Dynamics NAV pomáhá s řízením činností ve firmě IVITAS

Pondělí, 04 Červen 2012 15:56
BIZ4BuildIn_ivitas_1223 Ve společnosti IVITAS, zabývající se projekční a konstrukční činností v oboru energetických zařízení, byla úspěšně ukončena implementace ERP systému Microsoft Dynamics NAV. Ostrý provoz systému byl zahájen v září 2011. Dodavatelem a implementátorem tohoto řešení byla společnost NAVISYS, která zvítězila ve výběrovém řízení se specializovaným řešením BIZ4BuildIn pro projektově řízené společnosti integrovaným s komplexním informačním systémem Microsoft Dynamics NAV. Firma IVITAS usilovala v prvé řadě o pokrytí klíčových procesů, mezi které se řadí centrální evidence obchodních případů a souvisejících dat, workflow řízení obchodních případů, celkové zjednodušení a zrychlení nabídkové části obchodního případu a zpracování nabídkové kalkulace, evidence vlastních prací i externích subdodávek, řízení fakturace.

Neméně důležitá byla pro vedení společnosti také podpora schvalovacích procesů, rozsáhlé možnosti reportingu a vyhodnocování úspěšnosti obchodních případů. Oborové řešení BIZ4BuildIn mělo zajistit běžné činnosti prováděné na zakázkách, jakými jsou sledování odvedené práce a možnosti hodnocení pracovníků a také řízení subdodavatelských vztahů.

Microsoft Dynamics NAV je komplexní ERP systém určený pro řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby. Vyvíjená integrovaná a adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy, čímž umožňují středně velkým a velkým podnikům, stejně jako divizím globálních podniků, výrazně zefektivnit svoji práci.

Oborové řešení BIZ4BuildIn od společnosti NAVISYS je řešení pro společnosti, které využívají výhod projektového řízení. Řeší všechny klíčové procesy od kontraktačního řízení, přes přípravu a realizaci zakázky až po řízení cash flow a controlling. Samozřejmostí je grafické plánování či integrace s intranetovým portálem. Součástí řešení je i ucelená správa a evidence všech potřebných dokumentů přímo v informačním systému, výhodou je také integrace s produkty třetích stran, především s Microsoft Office, MS Project nebo specializovanými PLM systémy či rozpočtovacím SW.

Hlavními přínosy jsou přehledné a rychle dostupné informace pro všechny uživatele, komplexní zpracování zakázky od správy kontaktů až po finální reporty, podpora projektového a finančního řízení podniku. Zásadním přínosem je automatizace procesů, která výrazně omezuje chybovost a zvyšuje produktivitu.

 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP