Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

ZETOR bude řídit výrobu, prodej i servis ERP systémem Infor SyteLine

Středa, 02 Únor 2022 10:28

ZETOR TRACTORSSpolečnost ZETOR TRACTORS, výrobce legendárních traktorů ZETOR, zahájila budování nového informačního řešení. Cílem je sjednotit procesy a nástroje společnosti v Česku i všech světových pobočkách. Základem nového řešení bude ERP systém Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) včetně pokročilého plánování APS, integrační platformy Infor OS, konfigurátoru Infor CPQ a další prvky.

Dodavatelem řešení je softwarová a konzultační společnost ITeuro, která bude v projektu kombinovat on-premise i cloudový software. ERP Infor SyteLine nasadí ZETOR klasickou formou na hostovaném nebo vyhrazeném hardwaru. Konfigurátor a portály Infor CPQ a integrační platforma Infor OS včetně nástrojů pro řízení dokumentů IDM a týmovou spolupráci Ming.le poběží v cloudu. V rámci ERP mají významnou roli pokročilé plánování výroby APS s vazbou na řízení dodavatelského řetězce a rozšiřující modul Servis a údržba jak pro informace o servisních zásazích vyrobených vozidel, tak pro potřeby interní údržby výrobního provozu. Počítá se rovněž s nasazením pevných počítačových terminálů na výrobních linkách a mobilních terminálů pro logistické procesy.

Součástí B2B portálu Enterprise Quoting pro přímý prodej i partnery a distributory bude konfigurátor Infor CPQ, samozřejmě provázaný s technologickými daty a výrobou v ERP. Prodejcům po celém světě umožní jednoduše vytvářet složité nabídky a zpřístupní katalog dílů včetně vyhledávání podle VIN kódu vozidla. Zároveň pomocí workflow urychlí řešení nestandardních požadavků, které přesahují rámec běžných smluv a obchodních podmínek, tudíž podléhají schválení příslušnou autoritou.

Ve značné míře se využijí i ostatní webové portály, které obsáhnou celý životní cyklus traktoru od poptávky po následný servis. Dodavatelé budou přes portál reagovat na poptávku komponent pro výrobu, dealeři nejen konfigurovat nové stroje, ale i objednávat náhradní díly a řešit servis vozidel.

ERP Infor SyteLine nahradí v ZETOR TRACTORS zastaralý a již nepodporovaný systém Avalon.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP