Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

BigBoard Praha implementuje MS Dynamics NAV 2009

Čtvrtek, 17 Březen 2011 13:22

bigboard_msdn_1111Společnost BigBoard Praha, specialista na velkoplošnou reklamu, si vybral společnost Navisys jako nového partnera pro ERP systém Microsoft Dynamics NAV. Do systému bude integrováno pronájmové řešení EQM od společnosti Armada Dynamics AS. Pro účely reportingu a controllingu bude společnost BigBoard Praha používat nástroj Jet Reports. Hlavní důraz kladla společnost BigBoard Praha na provázanost ERP systému s potřebnou agendou k pronájmu reklamních ploch různých velikostí a druhů. Implemetace ERP systému Microsoft Dynamics NAV 2009 a EQM Pronájem začala v březnu 2011 a komplexní systém bude spuštěn do ostrého provozu k 1. říjnu 2011. Komplexnost řešení je doplněna nástrojem Jet Reports, který umožňuje náhled na potřebná data bez nutnosti vstupovat přímo do systému a pohodlnou tvorbu sestav v Microsoft Excel.

Microsoft Dynamics NAV se zaměřuje na řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby.

EQM Pronájem je řešení od norské společnosti Armada Dynamics AS. Řešení je postaveno na platformě Microsoft Dynamics NAV a komplexně řeší problematiku prodeje, pronájmů a servisu strojů, techniky a zařízení. Je určené pro pronájmové a strojírenské společnosti.

Jet Reports je komplexní reportingový nástroj integrovaný s Microsoft Excel a Microsoft Dynamics NAV. Přímo z Excelu může uživatel zobrazovat a tvořit reporty z jakéhokoliv modulu v Microsoft Dynamics NAV – hlavní knihy, faktur, zboží, skladu apod. Reporty lze prohlížet třeba z webových stránek nebo v zamčených tabulkách v Excelu. Díky svým vlastnostem je vhodným nástrojem pro uživatele, kteří nutně nepotřebují data do systému pořizovat, ale potřebují je číst.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP