Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Niersberger Instalace implementuje MS Dynamics NAV

Úterý, 26 Říjen 2010 14:55

ni_mdn_1043Společnost Niersberger Instalace, dodavatel technického a technologického zařízení budov, vybrala ve výběrovém řízení nový komplexní informační systém Microsoft Dynamics NAV s oborovým řešením BIZ4BuildIn od společnosti NAVISYS. Společnost očekává od nového ERP systému pokrytí všech klíčových procesů, což klade vysoké nároky na kvalitu informačního systému. Veškeré oblasti podnikové ekonomiky, financí, dodavatelsko-odběratelských vztahů, CRM a materiálového hospodářství budou pokryty v rámci ERP systému Microsoft Dynamics NAV. Pomocí oborového řešení BIZ4BuildIn bude společnost Niersberger Instalace plánovat a řídit zakázky. Součástí projektu bude i řešení pokrývající procesy v rámci controllingu, řízení servisních zásahů, správy majetku, personalistiky a reportingu.

Microsoft Dynamics NAV se zaměřuje na řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby. Vyvíjená integrovaná a adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy.

 

BIZ4BuildIn od společnosti NAVISYS pokrývá především oblasti řízení projektů, obchodních procesů, podnikové ekonomiky a manažerského rozhodování. BIZ4BuildIn je oborové řešení pro společnosti, které využívají výhod projektového řízení. Řeší všechny klíčové procesy od kontraktačního řízení, přes přípravu a realizaci zakázky až po řízení cash flow a controlling. Samozřejmostí je grafické plánování či integrace s intranetovým portálem. Součástí řešení je i ucelená správa a evidence všech potřebných dokumentů přímo v informačním systému, výhodou je také integrace s produkty třetích stran, především s Microsoft Office nebo specializovaným kalkulačním softwarem.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP