Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Nové implementace upraveného ERP Byznys

Úterý, 01 Únor 2011 13:54

Byznys_ERP_upraveny_na_miru_1105Společnost Sallerova výstavba, zabývající se výstavbou, pronájmem a správou komerčních nemovitostí, se kvůli efektivnější práci s dokumenty a jejich většímu zabezpečení rozhodla rozšířit stávající systém Byznys ERP o modul CSD (Centrum sdílení dokumentů), který umožňuje elektronickou archivaci dokumentů a jejich následné připojení k odpovídajícím záznamům v Byznysu, a to včetně nastavení přístupových práv. Díky CSD mohou oprávnění uživatelé všechny dokumenty snadno prohlížet a dále s nimi pracovat bez ohledu na to, zda jsou v sídle firmy, na pobočce či vzdáleně připojeni. Podstatným faktem je, že veškeré dokumenty lze také fulltextově prohledávat podobně, jako při hledání na internetu. Zvedení modulu CSD usnadnilo sdílení obsahu napříč celou organizací, a pomohlo automatizovat nákladné, časově náročné a manuální procesy.

Uživatelské úpravy systému Byznys ERP zavedl také prodejce motodílů a motocyklových doplňků, firma Moto Ústí nad Labem. Základem uživatelské úpravy se staly checkboxy na kartě sortimentu, které se následně synchronizují i do struktur e-shopu iBYZNYS. Bez této uživatelské úpravy bylo pro zaměstnance nezasvěcené do veškerých typů a vývojových verzí motocyklů takřka nemožné vyhledat konkrétní možnost použití dílů pro jednotlivé typy motocyklů, protože množství skladových karet se ve společnosti Moto Ústí nad Labem pohybuje kolem 12 000 a mohou být použitelné i v několika různých typech motocyklů.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP