Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Parkovací a přístupové systémy s IS Byznys

Pátek, 18 Prosinec 2009 14:17

designa_byznys_951.jpg

Společnost Designa Parking & Access, specialista na oblast parkovacích a přístupových systémů s působností na českém a slovenském trhu, implementovala informační systém Byznys od společnosti J.K.R. Pro nové ERP řešení se rozhodla zejména z důvodu zachování spolehlivosti a flexibility vůči požadavkům svých zákazníků. Nasazení podnikového informačního systému třídy Byznys proběhlo během 2,5 měsíců, a to zejména díky kvalitní analýze stávající situace, kdy zástupci společnosti Designa Parking & Access dokázali velmi přesně rozkrýt a definovat všechny své požadavky na nové řešení. Mezi hlavní přínosy implementace patří zejména elektronické zpracování servisních listů, které slouží jako podklady pro servisní zásahy, a do nichž je nyní možné ukládat veškeré klíčové informace, které souvisí se servisním zásahem, a to od nahlášení závady odběratelem, přes vlastní zásah a jeho popis, až po vyřešení a ukončení případu fakturací.

Zavedením ERP třídy Byznys došlo ke kompletnímu provázání všech potřebných dokumentů, včetně externích písemností, které jsou převáděny do elektronické podoby a archivovány v Centru Sdílených Dokumentů. To umožňuje uživatelům okamžitý přístup k relevantním dokladům bez ohledu na jejich fyzické umístění. Dalším přínosem nového systému pro společnost Designa Parking & Access je efektivnější příprava a zpracování zákaznických nabídek, kdy se využívají údaje z nákupních ceníků, které jsou do nabídek importovány ze zdrojových souborů, získaných od dodavatelů elektronickou cestou.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP