Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

ÚAM Brno a EGP INVEST používají MS Dynamics NAV

Pondělí, 15 Listopad 2010 14:51

msdn_1046V rámci rozvoje informačního systému Microsoft Dynamics NAV ve společnosti Ústav jaderného výzkumu Řež bylo zrealizováno jeho rozšíření do dceřiných společností Ústavu aplikované mechaniky Brno (ÚAM) a EGP INVEST. Implementačním partnerem se stala společnost NAVISYS. Implementace ERP systému Microsoft Dynamics NAV v obou firmách byla na základě požadavků managementu rozdělena do dvou etap. První etapa proběhla v roce 2009 a plně pokrývá oblasti financí a podnikové ekonomiky. Součástí této etapy je také vykazování pracovních výkonů na zakázkách a jednoduché sledování nákladů a výnosů na projektech. Systém byl v obou společnostech spuštěn do ostrého provozu na začátku roku 2010.

V rámci druhé etapy, která se nyní připravuje, bude ve společnostech ÚAM a EGP INVEST implementováno oborové řešení pro projektové řízení BIZ4BuildIn od společnosti NAVISYS. Toto řešení pokryje oblasti řízení a plánování projektů a lidských zdrojů, včetně detailní alokace výkonů a nákladů na projekty a nových možností jejich vyhodnocování.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP