Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

ABIA CZ přebírá zákazníky SAP Business One od Sabrisu

Úterý, 02 Duben 2024 13:45

Společnost ABIA CZ převzala na konci března celý zákaznický kmen ERP systému SAP Business One od firmy Sabris Consulting patřící do skupiny Aricoma. Jedná se o 15 zákazníků z různých odvětví podnikání. Sabris Consulting se chce nadále soustředit na řešení pro větší společnosti.

„V rámci kompetence SAP se v Aricomě soustředíme na poskytování služeb v celé šíři aplikačního a technologického portfolia SAP zejména pro velké společnosti. V tomto segmentu jsme mezi největšími dodavateli na trhu a chceme svou pozici nadále posilovat. Pro malé a střední podniky s řešením SAP Business One jsme v ABIA CZ našli spolehlivého partnera, který jim může nadále dodávat služby v odpovídající kvalitě,“ dodává Karol Kubeczka, ředitel Sabris Consulting a obchodní jednotky SAP v Aricomě.

Se získáním portfolia nových 15 zákazníků jich ABIA CZ bude celkem mít přes 90. S tímto počtem je nejen jedním z největších partnerů pro SAP Business One v Česku, ale také v dalších blízkých státech. ABIA CZ poskytuje klientům podporu například pro projekty na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, v Rumunsku nebo v Německu.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP