Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

CCV Informační systémy na Invexu představí

Pondělí, 15 Září 2008 09:18

představí ERP řešení pro obchod a logistiku

CCV logistika a obchodSpolečnost CCV Informační systémy se představí jako hlavní partner odborné konference ERP FÓRUM, která se uskuteční v rámci mezinárodního veletrhu INVEX. Lákadlem veletrhu v oblasti podnikových řešení budou oborově vyspělá řešení CCV pro obchod a logistiku, ale také novinky podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV 5.0.
V rámci moderovaného panelu „Přínosy ERP systémů pro řízení logistických procesů“ vystoupí odborníci z divize Microsoft Dynamics a společnosti CCV Informační systémy, jednoho z klíčových partnerů Microsoftu pro implementace právě v odvětví velkoobchodu a logistiky.

Návštěvníci veletrhu budou mít v rámci ERP fóra příležitost poprvé shlédnout novinky podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV 5.0, který bude v rámci tohoto bloku představen v návaznosti na řešení CCV. Oborově jedinečným a vysoce pokročilým stupněm řešení pro řízení skladů (Warehouse Management Systems) na platformě Dynamics NAV je především produkt CCV Řízený sklad, který demonstruje unikátní vlastnosti ERP s aplikací umělé inteligence, využitím radiofrekvenčních terminálů komunikujících on-line a 100% pokrytí procesů se schopností zaznamenávání a řízení všech skladových operací.

„Uživatelé systému oceňují nejen ohromujícího zvýšení produktivity podnikových procesů, ale také jeho srozumitelnost jako velmi silnou stránku Microsoft Dynamics. Nová verze Dynamics NAV 5.0 navíc obsahuje řadu aplikačních vylepšení, které představují ještě přehlednější zpracování, kvalitní manažerské analýzy a v neposlední řadě zrychluje provádění každodenních úkolů,“ říká Petr Matuška, ředitel sekce Business Solutions CCV Informační systémy.

CCV IS

Obr. 1.: CCV Řízený sklad byl již implementován také v podniku TEMPO, obchodní družstvo (dříve Jednota Opava SD). ERP systém zde sbírá a vyhodnocuje požadavky prodejní sítě. Velkosklad či oddělení nákupu může okamžitě tyto požadavky plnit s obrovskou úsporou času a nákladů. Snížila se především pracnost přípravy zboží pro jednotlivé prodejny. Snížil se také stav zásob a přitom se otevřela kapacita pro zásobování dalších odběrtelů. Velkoobchodní sklad tak reaguje podstatně rychleji a dokáže zásobovat efektivněji všechny prodejny.
„Tato akce na Invexu ve spolupráci s naším partnerem je součástí navazující podzimní roadshow Microsoft Dynamics zaměřenou na komunikaci nových verzí našich ERP systémů,“ doplňuje Dita Burianová, marketingová manažerka divize Microsoft Dynamics.
Informace o společnosti CCV Informační systémy:
CCV Informační systémy patří stabilně mezi významné společnosti v oboru informačních systémů a informačních technologií v České republice. Byla založena v roce 1992 se sídlem v Brně a dalšími pobočkami v Brně (sekce e-Government) a v Opavě (sekce e-Business).

CCV Informační systémy má tři firemní sekce podle hlavních směrů svého působení:
1) Business Solutions – nejúspěšnějšími produkty CCV Stavebniny a CCV Řízený sklad na bázi podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV,
2) e-Business – komplexní řešení EDI ORION® - poskytování služeb elektronické výměny dat a bezpapírové komunikace (řešení EDI Start, Partner, Professional)
3) e-Government – vývoj a dodávky speciálních internetových řešení pro státní správu na platformě Oracle.

CCV Informační systémy udržuje certifikát dle systému kvality ISO 9001:2001, je partnerem společnosti Microsoft s titulem Microsoft Gold Certified Partner a nositelem partnerského titulu Oracle Valued Member Partner.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP