Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Epicor uvádí na trh novou verzi svého ERP řešení

Pondělí, 03 Květen 2010 17:01

epicor9_erp_1018.jpgEpicor Software uvádí novou verzi aplikace pro řízení a plánování podnikových zdrojů Epicor 9.05. Nová generace ERP řešení přináší důležité funkce zaměřené zejména na snižování nákladů, zlepšování procesů a pružnější reakce na potřeby zákazníků. Nová verze vychází z úspěšné sady Epicor 9, u které zákazníci oceňují snadné ovládání, přizpůsobivost konkrétním požadavkům firem a odvětví i škálovatelnost podle aktuálních potřeb expandujících a měnících se organizací. Epicor v nové verzi rozšířil oborově specifické funkce pro podniky ve výrobě, finančních službách, stavebnictví a strojírenství a pro projektově založené organizace. Mezi novinky pro výrobce a distributory patří například zavedení štíhlých výkonnostních ukazatelů, zdokonalené funkce pro zajištění kvality a důraz na správu příchozího podnikového majetku i odchozích poprodejních mobilních služeb.

Robustní nové funkce v oblasti projektového řízení a účetnictví významně pomohou podnikům, které se zaměřují například na státní zakázky a související profesionální služby. Všechna oborová vylepšení mají za cíl firmám pomoci soustředit se především na zákazníka a efektivně spravovat náklady v každodenním provozu.

Společnost Epicor vyšla ze stávajících komplexních funkcí pro finanční řízení a řízení podnikové výkonnosti (EPM) a rozšířila funkčnost pro sledování klíčových výkonnostních ukazatelů napříč všemi aspekty provozu. To pomůže organizacím získat přehled o nákladech a plnit své finanční cíle. Nové pokročilé funkce finančního výkaznictví, vestavěný konfigurovatelný modul správy majetku a sofistikovaný modul pokročilého přidělování pomůže finančním oddělením zjednodušit podnikové procesy, omezit cykly uzavírání a důsledně sledovat finanční výkonnost v rámci celého podniku.

Nová verze rozvíjí moderní webové koncepty, které se poprvé objevily ve verzi Epicor 9, a nabízí Epicor Mobile Access, který umožňuje podnikovým uživatelům rychle a snadno definovat a nasazovat mobilní podnikové aplikace pro zařízení jako jsou BlackBerry, Windows Phone a Apple iPhone. Kromě toho byla rozšířena funkce Epicor Enterprise Search, kterou lze nyní vyvolat téměř kdekoli, nejen v prohlížeči, ale i v aplikacích jako Microsoft Outlook, PowerPoint nebo Excel. To poskytuje pohotově zásadní informace ve chvíli, kdy jsou třeba a na místě, kde jsou třeba.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP