Pomáháme firmám růst
IT Systems - předplatné

Přihlášení ERP NewsTematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

BERGHOF

Partneři webu

KARAT Software uvolnil novou verzi IS KARAT

Úterý, 22 Prosinec 2015 11:12

isk 1552Stejně jako v předešlých letech byla i letos na začátku posledního kvartálu uvolněna nová verze informačního systému KARAT. Kromě přidání řady nových možností do již existujících modulů a řešení, přibyla i řešení zcela nová a zejména byly opět o něco dále posunuty obecné možnosti, které ocení každý uživatel.

 

Mezi nejzajímavější novinky patří:

Doplnění nových typů miniaplikací typu Přehled - od verze 13 IS KARAT jsou k dispozici tzv. Nástěnky, do kterých lze mimo jiné umísťovat i tzv. miniaplikace. Jedná se v podstatě o libovolnou řadu uživatelských dashboardů, které v každém okamžiku zobrazují uživateli na jednom místě pro něj podstatné informace z různých částí IS KARAT. Od verze 15 byla řada již existujících miniaplikací doplněna o miniaplikace pro zobrazení Kostky, Pohledu nebo Sestavy. Kromě standardně dodávaných miniaplikací podporuje IS KARAT i tvorbu miniaplikací firemních.

IS KARAT screenshot1 1552

Rozšíření možností pro zadání help-desk případu z aplikace - od verze 13 IS KARAT je k dispozici podpora pro zadání help-desk přímo z aplikace. Od verze 15 lze do již otevřeného požadavku KA v prostředí IS KARAT připojovat další obrázky obrazovek IS KARAT, aniž by před tím musely být uloženy na HDD. Dokonce je možné ukládat tyto obrázky do jakéhosi „zásobníku“ již v průběhu vlastní práce s IS KARAT a po otevření požadavku KA tento již obsahuje všechny obrazovky, které byly předtím nasnímány. Další novinkou je potom možnost doplnit nasnímané obrázky přímo v IS KARAT o grafické značky, doplňkové popisy a další zvýraznění, které ještě více pomohou identifikovat zadávaný požadavek nebo problém.

IS KARAT screenshot2 1552

Doplnění komponenty Multináhled - zejména pro využití na firemní úrovni byla do verze 15 IS KARAT doplněna podpora pro zobrazování většího množství informací, které souvisí s aktivním řádkem/záznamem v seznamu. Takto zobrazovaných informací může být celá řada a způsob jejich zobrazení může být také různý.

IS KARAT screenshot3 1552

Samostatnou kapitolu tvoří kompletně nový design veškerých tiskových sestav IS KARAT, který tak doplnil před 2 roky uvolněnou novou verzi IS KARAT v technologii .NET.

Zajímavou technologickou novinkou je také integrovaná možnost získávání informací o novinkách aplikace, a to nejen o již uvolněných, ale i o těch, které se aktuálně nacházejí na vývoji nebo testování. V neposlední řadě bylo kompletně přepracováno řešení Projektového řízení a přibyla nová řešení: Konfigurátor výrobků, Parametry nomenklatur a další.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci
 
další články o ERP

Faktory výběru ERP systému

 

Příprava a realizace ERP projektů

 

Kritická místa ERP projektů