Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Komunikace v rámci informačního systému ABRA

Pondělí, 21 Prosinec 2009 18:04

abra_952.jpg

ABRA Software představila nové rozšíření svého informačního systému, které uživatelům poskytuje propracované řešení vzájemné komunikace jednotlivých uživatelů v rámci organizace i navenek. Každá agenda informačního systému, kde je možnost sledovat nějaké aktivity, nabízí aktivování automatických vzkazů. Uživatelé si sami definují pravidla, podle kterých vzkazy přicházejí. Nejčastěji je tato funkčnost využívána pro upozornění na příchozí e-mail od konkrétního klienta, upozornění, že dané zboží bylo naskladněno, nebo že došlo ke schválení objednávky. Je možné nadefinovat upozornění na prakticky jakoukoliv změnu dat v rámci IS.

Uživatel, který je přihlášen v informačním systému, je automaticky upozorňován na nové příchozí vzkazy formou malého pop-up okénka. Pro samostatné zobrazení vzkazů a jejich editaci slouží agenda Vzkazy, odkud je lze zasílat dalším uživatelům IS, lze na ně odpovídat, přeposílat je, atp. Vzkazy mohou být zadávány ručně (např. jako odpověď adresáta na doručený vzkaz) nebo mohou být generovány systémem automaticky.

Pro pracovní skupiny bývá velmi výhodné obsluhovat jednu e-mailovou adresu dohromady, často jsou to adresy typu obchod @ firma.cz nebo jiné. I tuto funkčnost nabízí modul Komunikace v IS ABRA. Automatizační server se postará o komunikaci s poštovním serverem, a uživatelé poštu už jen vyřizují. K e-mailům je možné přiřazovat libovolné aktivity uložené v systému nebo doklady a další přílohy. Nespornou výhodou je možnost fulltextového vyhledávání ve zprávách a propojení na data v systému. Je také možné z e-mailů automaticky importovat dokumenty ISDOC (elektronická fakturace) a vytvořit z nich doklady v informačním systému.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP