Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Počítačová škola GOPAS nově nabízí kurzy SAP

Pondělí, 20 Únor 2023 08:40

GOPASNovinkou v široké nabídce kurzů Počítačové školy GOPAS jsou aktuálně kurzy systémů SAP, které dokonce tvoří novou, samostatnou kategorii kurzů zaměřených jak začátečníky, kteří se s problematikou teprve seznamují, tak i na pokročilé specialisty.

„Vidíme ve firmách i mezi jednotlivci rostoucí potřebu znalosti SAP. Proto u nás nově najdete kurzy nejen pro vedoucí pracovníky, koncové i klíčové uživatele systémů SAP, ale i vývojáře a admi­ni­strá­to­ry. Celkem nabízíme 106 kurzů na různá témata jako je SAP Administrace systému, SAP Overview, Business Objects Training, SAP S/4HANA, NetWeaver, SAP FIORY & Screen Personas a Imple­men­ta­ce,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS a dodává: „Pro administrátory a programátory nabízíme i kurzy NetWeaver Process Integration a NetWeaver Information Integration, které se zaměřují na integraci systému do vaší společnosti. Naučíte se různé způsoby konfigurace back-endového systému pro integraci procesů SAP pomocí jazyka JAVA a získáte pokročilé dovednosti v konfiguraci podnikových procesů pomocí nástroje SAP Process Orchestration“.


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP