Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Asseco převzalo systémy SAFÍR pro řízení výroby

Středa, 22 Únor 2012 17:05
hel_saf_1208Svoji pozici mezi dodavateli systémů pro výrobní podniky posiluje společnost Asseco Solutions producent řady podnikových informačních systémů Helios. V únoru 2012 převzalo Asseco kompletní tým pracovníků společnosti ARCON Technology a současně nabyla veškerá práva k systémům pro oblast výroby - SAFÍR a SAFÍR Plus, původním produktům ARCONu. Už nyní jsou moduly pro přípravu a řízení výrobních činností integrovanou součástí několika systémů z řady Helios (Green, Orange a Spin). Nyní se však tato rodina informačních systémů rozrostla o kompletní systém pro řízení výrobního podniku.

Kromě veškerých práv k systému SAFÍR, resp. SAFÍR Plus přešel k letošnímu 20. únoru do společnosti Asseco Solutions celý tým pracovníků ARCON Technology, včetně jejího ředitele, pana Jana Mlejnského. Aktuální prioritou Asseco Solutions spolu s týmem SAFÍRU je nyní zajištění kontinuity zmíněných informačních systémů a zejména podpory všech současných uživatelů. V dlouhodobém plánu pak je společně vyvinout novou generaci software pro řízení výrobního podniku v rámci portfolia systémů Helios.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP