Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

SAP představuje nový balíček řešení pro střední firmy

Čtvrtek, 11 Květen 2023 07:44

Společnost SAP představuje novou nabídku pro středně velké zákazníky. Balíček GROW with SAP kombinuje řešení SAP S/4HANA Public Cloud s možnostmi rychlého nasazení systému a bezplatnými vzdělávacími nástroji. Díky tomu mohou zákazníci údajně začít pracovat s připraveným systémem již za čtyři týdny.

Součástí nové nabídky je i SAP Business Technology Platform. Ta umožňuje zákazníkům definovat vlastní procesy přímo v cloudu prostřednictvím nástroje SAP Build, v němž uživatelé vytvářejí podnikové aplikace, automatizují procesy a navrhují weby, aniž by museli umět programovat.

„Když vyvineme nový produkt, který nám běží v systému SAP S/4HANA Public Cloud, všem uživatelům se po pouhém stisknutí tlačítka zobrazí přesně stejné ceny, lokalizované názvosloví, údaje o produktu, dnešní prodeje a projekce prodejů na příští týden. Máme tak kompletní přehled o skladových zásobách, kapacitách nebo dodacích lhůtách,“ popisuje vlastní zkušenosti Guy Claesen, generální ředitel společnosti RIHO.

Do nabídky balíčku GROW with SAP se zapojí také globální partnerský ekosystém společnosti SAP, který bude zákazníkům pomáhat s implementací.

„Zeptejte se 100 firemních zákazníků, co potřebují, aby přenesli své systémy do cloudu, a 90 z nich vám odpoví, že jsou pro ně zásadní předvídatelný rozsah a časový rámec,“ vysvětluje Jason Mausberg, ředitel kanadské pobočky společnosti NTT Data, která působí i v České republice, a dodává: „Často je to strach z neznámého, který brání společnostem v dosažení jejich potenciálu. Abychom jim v tom pomohli, nabízíme jim osvědčené postupy pro nasazení systému s platformou, která je nákladově efektivní a škálovatelná.“


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP