E LINKX
Minerva
DT Summit MP

Přihlášení ERP NewsTematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

BERGHOF

Partneři webu

SOFTIP opět získal titul Nejlepší partner SAP Business One na Slovensku

Středa, 16 Květen 2018 09:02

SOFTIP-Best SAP B1 Partner in Slovakia 2017-250Společnost SOFTIP potvrdila svoji dominantní pozici mezi dodavateli systému SAP Business One na Slovensku a získala za rok 2017 už pátý titul Nejlepší partner SAP Business One. Na její konto totiž připadá nadpoloviční většina implementací na Slovensku a mnohé další v České republice a dalších zemích. Kromě samotné implementace nabízí SOFTIP i vlastní originální nadstavbové moduly, které doplňují funkce SAP Business One a umožňují jej přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníků.

"V tomto směru jsme dále posílili naši pozici díky akvizici společnosti GT Systems 2. Tím jsme nejen zvětšili náš tým odborníků, ale i portfolio o originální AddOn Production, který rozšiřuje funkcionalitu SAP Business One o evidenci a řízení výroby," říká Miroslav Michálek, produktový manažer SOFTIP pro SAP Business One.

Loni zrealizoval SOFTIP 14 nových implementací na Slovensku, mezi jinými ve společnostech Attack, ColosseoEAS, Datalan Quality Instruments, Kopretina TN, Merchyou či Renos. "Je to zásluha především našich certifikovaných expertů. Díky jejich vynikající práci při nasazení i následné péče o zákazníka nás již vícekrát oslovili mateřské společnosti, v jejichž slovenských pobočkách jsme implementovali SAP Business One, abychom se postarali o nasazení tohoto ERP systému i v jejich dalších dceřiných firmách v zahraničí. To je důkazem, že se směle můžeme srovnávat s partnery SAP v jiných zemích, "doplňuje Miroslav Michálek.

Novinky kolem systému SAP Business One se můžete dozvědět na konferenci SAP Forum Slovensko dne 24. května 2018 v Šamoríně. Účast je pro současné i potenciální zákazníky SAP bezplatná, ale kapacita je omezená!
 
další články o ERP

Automatizace procesů v ERP

 

Kritická místa ERP projektů

 

Digitální transformace a ERP