Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Workshop K2 atmitec: Nová verze IS K2 v kabátu .NET

Středa, 03 Listopad 2010 16:58

k2work_1044Společnost K2 atmitec představila na tradičním setkání svých zákazníků nejen právě uvolněnou verzi Informačního systému K2, ale i řadu zajímavých trendů v oblasti moderních IT řešení, managementu nebo služeb Datového centra K2. Významná část setkání byla věnována předvedení nových funkčností verze 132 vycházejících z možností nového aplikačního serveru IS K2 a vývojové platformy .NET. Samotná platforma aplikačního serveru umožňuje IS K2 jeho jednoduché propojení na ostatní aplikace, které zákazník využívá, a umožňuje tak sdružit veškeré aplikace pod jednu „střechu“. Uživatel IS K2 tak získává možnost svobodného přístupu do systému odkudkoliv s využitím například webového klienta.

Další prezentované funkčnosti se týkaly listovní pošty, DPH, majetku nebo K2 Business Intelligence, která využívá funkci analytického workflow (umožňuje rozpad dat až do úrovně potřebné k efektivnímu rozhodnutí). Samostatné dvouhodinové odpolední bloky pak byly zaměřené na řízení procesů (workflow), výrobu (TPV, číselníky, průvodky, výrobní příkazy, dispečer atd.) a technologické novinky (optimalizace, výběry, AM sestavy atd.).

K2 atmitec představila také svou filozofii, nazvanou 4D, která odráží podstatu společnosti. Smyslem 4D filozofie je nabízet kompletní ICT řešení, které je zákazníkům šité na míru a zároveň odpovídá moderním trendům ve světě. Koncept vychází z celkového portfolia produktů a služeb společnosti, které je rozděleno do čtyř základních produktových oblastí – dimenzí: K2 management, K2 solution, K2 software a K2 cloud.

První dimenze „K2 management“ si klade za cíl navrhovat vždy účelné a efektivní informační řešení a garantovat přitom jejich kvalitu i dostupnost. S tím souvisí navržení architektury, projektový management, inovační management a management kvality.

„K2 solution“ zahrnuje řešení na úrovni konektivity, komunikací, telekomunikací, zabezpečení a hardwarových zařízení s garancí optimálního výkonu, vysoké spolehlivosti a špičkového servisu. Využívá přitom jak softwarových tak hardwarových řešení, konektivity a koncových zařízení.

Dimenze „K2 software“ představuje samotný Informační systém K2, který dokáže provázaně řídit firemní procesy, zpřehledňovat činnost firmy a poskytovat podklady nezbytné pro rozhodování. Je vhodný jak pro výrobu, tak obchod, služby i tzv. branžová řešení.

A posledním pilířem je „K2 cloud“ – služby spojené s novým Datovým centrem K2, které přináší zákazníkům technologickou svobodu a bezstarostnost vycházející z předání zodpovědnosti za funkčnost a dostupnost všech služeb přímo na K2 atmitec. Portfolio služeb zahrnuje všechny úrovně virtulizace – služby SaaS (software jako služba), PaaS (platforma jako služba), IaaS (infrastruktura jako služba) i tzv. housingové služby.


LAST_UPDATED2
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP