E LINKX
IT Systems - předplatné

Přihlášení ERP NewsTematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

BERGHOF

Partneři webu

amotIQ hostil celosvětové setkání partnerů abas Software AG 2015

Tisk Email
Čtvrtek, 23 Duben 2015 12:35

amotIQ Abas 1517Společnost amotIQ, která je výhradním zástupcem abas Software AG v Česku a na Slovensku, hostila celosvětové setkání partnerů ABAS Global Network Meeting 2015. Na setkání partnerů firma představila produktové novinky, změny v oblasti marketingu či nové školicí centrum.

„Jsme velmi potěšeni, že abas zvolil pro setkání právě ČR. Vnímáme to jako ocenění úspěchů amotIQ při lokalizaci a podpoře podnikových informačních systémů abas v regionu střední Evropy. Věříme, že český trh bude nadále držet slušnou dynamiku, kterou v zavádění těchto řešení dosahuje,“ uvedla Klára Kodymová, ředitelka amotIQ s tím, že dvoudenní akce se účastnilo více než 60 partnerů například z Německa, USA, Číny, Polska, Francie nebo Bulharska.

Abas představil partnerům mimo jiné nově vytvořené výukové centrum abas Academy, které se zaměřuje na školení a certifikaci uživatelů systému od základních modulů až po programy pro specialisty. Projednávaly se rovněž nové modely cenotvorby za licence a podporu informačního systému. Firma také prezentovala záměry v oblasti marketingové strategie a předvedla partnerům novou podobu vizuální identity a loga.

Účastníci summitu se rovněž seznámili s aktivitami Lean Fabriky, která se zaměřuje na problematiku efektivity, štíhlé výroby a ve svém tréninkovém centru připravuje simulace konkrétních výrobních procesů. Lean Fabrika se mimo jiné specializuje na lean ERP.

Klíčovým produktem abas Software AG je informační systém abas Business Software. Aktuálně tuto platformu využívá více než 3 000 společností v bezmála 30 zemích světa.

Společnost amotIQ působí jako implementační a lokalizační partner abas Software AG již od roku 2004. Řešení abas ERP CZ/SK využívá v současné době v regionu na 60 firem. Systém poskytuje širokou paletu nástrojů pro zvýšení produktivity podniku a zavádění lean metod. Díky podpoře štíhlé výroby a štíhlé organizace tak přináší optimalizaci obchodních a výrobních nákladů. 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci
 
další články o ERP

Automatizace procesů v ERP

 

Kritická místa ERP projektů

 

Digitální transformace a ERP