ERP news 16. února 2012
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
Notia
SystemOnLine.cz: Aktuální zprávy Kalendář konferencí Přehledy informačních systémů
[DATE]
ERP News
Infinity zajišťuje hosting ERP pro elektrotechnickou firmu NOARK
noarkV říjnu tohoto roku společnosti Infinity zahájila provoz infrastrukturního hostingu ERP Microsoft Dynamics AX pro českou pobočku jednoho z celosvětových hráčů na poli vývoje, výroby a distribuce elektrotechnických přístrojů a komponentů, firmu NOARK Electric Europe. Zapracování požadovaných procesních úprav a navazujících programových úprav ve standardní nakonfigurované verzi aplikace MS Dynamics AX 2009 probíhá postupně...
pokračování
-PR-
IT novinky pomáhají snížit nechtěné plýtvání časem
aropKolikrát jste dnes dostali otázku, která vás zbytečně vyrušila od práce? Kolik času strávíte dojížděním do kanceláře, když tu samou práci byste mohli udělat odkudkoli? Jak často řešíte úkoly na poslední chvíli, protože ten, kdo Vám měl poskytnout vstupy, na to zapomněl? Většina úkolů, které řešíme, je součástí nějakého procesu. Představíme-li si povinnosti z tohoto úhlu pohledu, vystoupí na nás úkoly v jasných souvislostech.
pokračování
Společnost TOSHULIN upgradovala IFS Aplikace na verzi 7.5.
tosh_ifs_1203Na sklonku roku 2011 byl ve společnosti TOSHULIN dokončen upgrade informačního systému IFS Aplikace na verzi 7.5. Implementací nové verze získala firma systém, který je inovovaný jak rozsahem funkcionality, tak technologicky. Upgrade byl proveden ve využívaných modulech pro řízení výroby, distribuce, financí, údržby, kvality a projektů. Součástí upgradu vlastního systému a implementovaných zákaznických úprav byla aktualizace vazby se mzdovým a personálním systémem (PERMIS)...
pokračování
Nová verze nástrojů Oracle JD Edwards EnterpriseOne Tools

Oracle_JDE_EnterpriseOne_1204 Společnost Oracle uvádí novou verzi nástrojů JD Edwards EnterpriseOne Tools. Oracle JD Edwards EnterpriseOne je komplexní ERP systém, tedy sada integrovaných podnikových aplikací. Nástroje JD Edwards EnterpriseOne Tools pomáhají zákazníkům maximalizovat hodnotu tohoto ERP systému – jde o komplexní sadu pro optimalizaci instalací, aktualizací a správy softwaru.

pokračování
-PR-
VistosCRM – český systém, kterým lze řídit I celou firmu
vistosBudoucnost podnikových řešení lze spatřovat ve flexibilních systémech poskytovaných formou služby. Jeden z takových systémů – VistosCRM – nabízí v nově aktulizované verzi česká společnost Euro Softworks. Kdo někdy vybíral firemní systém, ví, že to není procházka růžovým sadem. Jedna cesta je nechat se „zmasírovat“ prvním obchodním zástupcem, který jde kolem a souhlasit s implementací jeho řešení.
pokračování
Vario Agent propojuje mobilní platformu Android s ERP Altus Vario

vario_agent_upTento týden byla představena první mobilní aplikace pro ERP/CRM systém Altus Vario s názvem Vario Agent. Řešení je postaveno pro platformu Android a uživatelům systému Altus Vario 11 a 12 nabízí funkce „mobilní kanceláře“. Ti tak mohou využít mobilní platformy pro vyhledávání a správu kontaktů v adresáři podnikového informačního systému.

pokračování
Šternberský H-nábytek implementoval MS Dynamics NAV

drevo250Společnosti H-nábytek, která vyrábí stavebnicový nábytek a nábytek na klíč, uvedla do provozu podnikový informační systém Microsoft Dynamics NAV. Potřebu upgradu původního systému a revizi a optimalizaci podnikových procesů vyvolal růst společnosti. Implementaci systému v H-nábytku zajišťovala společnost Infinity. Podle slov zástupců firmy byl systém vybrán s ohledem na potřeby řízení výroby v nábytkářském segmentu,...

pokračování
-PR-
Smartphone Dashboard Notia, mobilní ERP řešení pro manažery a obchodníky
notiaNa letošní rok přichystala společnost Notia pro své zákazníky novinku – tenkého klienta speciálně navrženého pro chytré telefony a další kapesní zařízení. Manažerům a obchodníkům tak dává nástroj snadno použitelný na jejich iPhonech, Androidech a Windows telefonech. Filozofie řešení navazuje na léty ověřený koncept NBS Web Dashboard a procesního zpracování.
pokračování
Změny v postavení spisové služby

spisová službaLegislativní vývoj v oblasti předpisů týkajících se vedení spisové služby již konečně odráží posuny v poměru elektronických a listinných dokumentů, které jsou organizacemi privátního i veřejného sektoru zpracovávány. Následující příspěvek naznačuje průběh těchto legislativních změn za poslední dva roky a ukazuje, jaké důsledky mají tyto změny na postavení spisových služeb a co je třeba v této oblasti řešit.

pokračování
Světem obchází strašidlo elektronický dokument

ccaV podstatě každý, kdo používá e-mail, obdržel nebo poslal elektronický dokument. Prakticky všechny dokumenty, s nimiž nyní v životě pracujeme, vznikly elektronicky. Přesto většinu dokumentů, které považujeme za důležité a hodné uložení pro budoucnost nebo které potřebujeme ověřeně doručit, vytiskneme a založíme nebo podepíšeme a odešleme doporučeně poštou.

pokračování
Big data
Nové způsoby zpracování a analýzy velkých objemů dat

big data„Big data“ je fráze, která se poprvé objevila v oblasti high performance computingu (HPC). Stále častěji se tento pojem začal objevovat v prezentacích HPC dodavatelů v souvislosti s vizualizačními platformami, cloudovými řešeními a úložišti. Co přesně však tato fráze znamená?

pokračování
Text mining
aneb Kladivo na nestrukturovaná data

vario_agent_upTrendem dnešní doby je obrovský nárůst počtu dat uložených v databázích. Je obecně známo, že až osmdesát procent uložených dat v databázích po celém světě má podobu textu, tedy nestrukturovaných dat. Chceme-li obsaženou informaci získat, musíme je všechny číst?

pokračování
Výrobní podniky spoléhají na inovace
avps_1206

Výrobní společnosti investují do produktových inovací a služeb s přidanou hodnotou s cílem úspěšně konkurovat a podpořit svůj růst, tvrdí studie IDC Manufacturing Insights s podtitulem Snaha o dosažení provozní dokonalosti: akcelerace obchodních změn prostřednictvím nové generace ERP systémů. Studie sponzorovaná společností Infor zdůrazňuje, že ačkoliv je udržení nízkých nákladů v prostředí...

pokračování
Inzerce
Inzerce
Časopis IT Systems / Speciální vydání
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Recenze ERP systémů
Inzerce
Inzerce
Přehledy
Kalendář akcí
únor - 2012
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
3
4
IT Systems podporuje
#16.2. - 16.2. Jak chutná CLOUD?
#21.2. - 21.2. "5 tipů jak získat nové zákazníky" - CRM...
#22.2. - 22.2. A/B testování pro vyšší výkonnost vašeho webu
#24.2. - 24.2. Jak chutná CLOUD?
#28.2. - 28.2. Jak chutná CLOUD?
#1.3. - 1.3. "5 tipů jak získat nové zákazníky" - CRM...
#7.3. - 7.3. "5 tipů jak získat nové zákazníky" - CRM...
#14.3. - 14.3. "5 tipů jak získat nové zákazníky" - CRM...
#20.3. - 20.3. IT Security Workshop
Přidej akci
Ve vydavatelství CCB vychází
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2012 CCB, spol. s r.o.
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP