ERP news 20. září 2012
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
JKR
SystemOnLine.cz: Aktuální zprávy Kalendář konferencí Přehledy informačních systémů
[DATE]
ERP News
Hand-made service inovuje výrobu s Byznys ERP

Byznys ERP HMS 1236Společnost Hand-made sevice, poskytující služby v oblasti tisku, kompletace a distribuce reklamních materiálů, přešla na nejnovější verzi podnikového informačního systému Byznys ERP společnosti J.K.R. Současně s tímto krokem inovovala i oblast výroby a ve svých dílnách začala využívat pro sběr dat dotykové terminály.

pokračování
-PR-
HELIOS Orange pomáhá s vývozem nářadí Black and Decker

ho bd1 1234Společnost Black and Decker využívá od konce loňského roku ERP systém HELIOS Orange. Black and Decker působí ve třech obchodních úsecích: Elektrické nářadí a doplňky, Hardware a výrobky pro zdokonalení domácnosti a Technologie upevňovacích systémů. V ČR byl v roce 2002 otevřen výrobní závod v Trmicích. Veškerá výroba závodu je přepravována do zahraničí, a to buď přímo vyvážena do distribučních center mimo EU nebo odesílána do evropských distribučních skladů.

pokračování
Informační systém K2 představí SMART plochu

K2 smart plocha ef 1234Nová verze Informačního systému K2 bude mít i nový způsob ovládání a design. Hned na první pohled uživatele upoutá moderní plocha, která je rozdělena do tří sloupců. Jejím cílem je, aby z jednoho místa byly dostupné informace a přehledy diametrálně odlišných úrovní, a to přesně podle potřeb uživatele. Může se jednat jak o předmět práce, tak o průběžné sledování výsledků, notifikace, zprávy atd.

pokračování
FÖRCH Slovensko automatizuje procesy s MS Dynamics NAV

msdn forch 1236Ve společnosti FÖRCH Slovensko, která podniká v oboru autoprůmyslu, stavebnictví a zpracování kovů, bylo implementováno řešení Microsoft Dynamics NAV. O celý proces implementace se postaral partner Microsoftu – firma NAVISYS. FÖRCH patří mezi přední prodejce dílenského vybavení, montážního nářadí a spojovacího materiálu. Centrála koncernu sídlí v Německu.

pokračování
PREMIER system nabízí nový modul Centrum ePodání

Centrum ePodani-01PREMIER system, český producent informačních a ekonomických systémů, připravil nový komplexní modul "Centrum ePodání" umožňující přímou komunikaci z ERP systému PREMIER s finančním úřadem, ČSSZ a se zdravotní pojišťovnou. Vstup do centra podání je možný stiskem jediného tlačítka z daňové kanceláře nebo z mezd.

pokračování
Využití moderního softwaru v předvýrobních procesech

cadstudioV dnešní době lze jen stěží nalézt obor lidské činnosti, ve kterém by nenašla uplatnění výpočetní technika. Dnes je naprostým standardem používání elektronické komunikace, tvorba prezentací, zpracování a ukládání dat v databázích atp. Jen stěží bychom hledali firmu, která by pro zpracování své běžné agendy a pro administrativu nepoužívala počítačový software. Výjimkou v tomto ohledu nejsou ani společnosti, které se zaměřují na konstrukci a výrobu.

pokračování
Jak poznat fungující proces plánování výroby?

iteuroImplementovali jsme informační systém, nestabilní procesy fungují dál a zastaralé myšlení lidí zůstalo. Za těchto podmínek nelze očekávat kvalitní výsledky plánování. Nejčastější příčinou rozčarování bývá nezajištění základní podmínky úspěchu, kterou je propojení informačního systému jako nástroje plánování s kompetentními pracovníky a stabilními interními procesy, které plánování ovlivňují. Jaké jsou nejčastější příčiny nestabilních procesů způsobujících velké problémy v plánování?

pokračování
Dynamika a automatizace v řízení a plánování výroby

futurePod pojmem automatizované řízení a plánování výroby si lze představit mnoho principů, systémů a pojetí řízení a plánování. Náš výklad se opírá o dlouhodobou znalost problematiky plánování od lidí, kteří ji dělají. Plánovačů. V následujícím textu vyjdeme z jejich pohledu a představíme, jak může automatika přispět ke zkvalitnění jejich práce.

pokračování
Jak správně postupovat při výběru a zavádění MES

iczJedním z výrazných znaků současného ekonomického prostředí je nejistota. Projevuje se mimo jiné omezováním investic a snižováním nákladů – jinými slovy snahou využít co nejlépe těch zdrojů, které jsou aktuálně k dispozici a připravit se na toužebně očekávaný příchod lepších časů.

pokračování
Algotech otevírá Centrum sdílených služeb

cloud servicesSpolečnost Algotech tento týden odkryla detaily Centra sdílených služeb, které otevírá příští týden v Libčicích nad Vltavou. Datové centrum s úrovní TIER III bude zákazníkům poskytovat především cloudové služby, s důrazem na podnikové aplikace typu SaaS. Podle zástupců Algotechu půjde z pohledu aplikací o nejkomplexnější Centrum sdílených služeb v regionu CEE.

pokračování
Epicor kupuje společnost Solarsoft

epicorSpolečnost Epicor Software, dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů pro organizace ze sektoru výroby, distribuce, prodeje a služeb, oznámila akvizici firmy Solarsoft Business Systems. Solarsoft se specializuje na ERP (enterprise resource planning, plánování podnikových zdrojů) systémy pro střední firmy, dodává rovněž řídicí systémy pro výrobu a distribuci.

pokračování
Inzerce
Inzerce
Časopis IT Systems / Speciální vydání
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Recenze ERP systémů
Inzerce
k2
Přehledy
Kalendář akcí
září - 2012
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
6
7
IT Systems podporuje
#20.9. - 20.9. IDC Cloud Computing Roadshow 2012
#25.9. - 25.9. Data Storage Workshop
#26.9. - 27.9. Konference "Radosti a strasti projektového řízení"...
#9.10. - 9.10. Svět informatiky ve finančnictví
#9.10. - 9.10. Řízení zdrojů a kapacitní plánování 2012
#9.10. - 10.10. IT Fórum 2012
#10.10. - 11.10. Odborná ECM konference DOCURIDE
#11.10. - 11.10. Moderní databáze 2012 - Architektura informačních systémů...
#16.10. - 16.10. HR MISSION (is possible) - Odborná konference pro personalisty,...
#18.10. - 18.10. SECURITY UPGRADE 2012
Přidej akci
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2012 CCB, spol. s r.o.
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP