Exkluzivní partner sekce

Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Ryor pro internetový prodej kosmetiky využívá iByznys

Pátek, 26 Srpen 2011 16:21

Ryor_iByznys_1134Společnost Ryor, producent kosmetických přípravků, začal pro online prodej kosmetiky využívat internetový obchod iByznys, napojený na podnikový informační systém Byznys ERP. Jedná se o devadesátý internetový obchod, který využívá platformu iByznys úzce napojenou na podnikové informační systémy Byznys ERP. Řešení nasadili konzultanti společnosti Troell a J.K.R. Hlavním důvodem, který vedl Ryor k rozhodnutí nasadit systém iByznys, byla potřeba zefektivnit činnosti obchodního procesu a zvýšit flexibilitu vůči požadavkům zákazníků. Značnou výhodou systému iByznys je kompletní provázání s podnikovým informačním systémem Byznys ERP a plné využívání jeho datové základny. Nepřidává se už žádné další prostředí pro nastavování a údržbu dat a veškerá uživatelská nastavení se provádějí přímo v Byznysu.

Přínosem internetového obchodu iByznys je pak především automatizace zápisu do informačního systému, a to jak nově zaregistrovaného zákazníka, tak hlavně všech objednávek pořízených prostřednictvím iByznys, čímž se výrazně snižuje riziko lidské chyby a zároveň to přináší velké zefektivnění práce a úsporu času a nákladů. Dalším plusem je možnost zpracování objednávek obchodními zástupci, kteří mají prostřednictvím iByznys všechny potřebné informace o produktech a konkrétním zákazníkovi.

Společnost Ryor používá podnikový informační systém Byznys ERP od roku 1996. Hlavním přínosem, který ve stále propracovanějších podobách Ryor využívá, je sjednocení firemní agendy do jednoho systému. To umožňuje zefektivňování mnoha činností firmy. Mezi nejvýznamnější oblasti patří například nákup materiálu, likvidace objednávek, neustálé zlepšování firemní komunikace a v neposlední řadě důležité výstupy pro management na všech úrovních řízení.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP