Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

Ferrari řídí své výrobní operace s řešením Infor

Středa, 02 Únor 2011 17:10

ferrari_infor_1105Společnost Infor oznámila, že rozšířila své partnerství se společností Ferrari, která se rozhodla migrovat svůj informační systém postavený na systému Baan IV na nejnovější verzi řešení Infor ERP LN. V roce 1998 společnost Ferrari implementovala ERP systém Baan IV pro podporu svého výrobního závodu s cílem pokrýt hlavní výrobní procesy v oblasti produkce sportovních automobilů, závodních vozů a náhradních dílů. Systém se stal hlavní součástí IT architektury společnosti Ferrari a rozvíjel se po mnoho let dle obchodních požadavků společnosti Ferrari, přičemž byl integrován s dalšími systémy. V červenci 2010 se po několika měsících analýz a hodnocení společnost Ferrari rozhodla migrovat svůj systém Baan IV na nejnovější verzi řešení Infor ERP LN. Projekt migrace bude ukončen během léta 2011.

Infor ERP LN je vhodné řešení do organizačního prostředí společnosti Ferrari, protože poskytuje dobrou úroveň flexibility a funkcionality, která splňuje potřeby podniku. Řešení je flexibilní a technologicky pokročilé, zaměřené na zvládnutí komplexnosti výroby a obrovského množství specifických úprav vyžadovaných zákazníky. Infor ERP LN zlepšuje procesy a účinnost logistického řetězce na všech výrobních úrovních.

Infor ERP LN nabízí široké spektrum funkcionalit, které splňují potřeby projektově zaměřených společností a podniků ze segmentu diskrétní výroby. Řešení poskytuje pružnou podporu ve všech oblastech, od prodeje a nákupu až po výrobu. ERP LN pomáhá získat přehled o celém podniku, automatizovat a řídit procesy a zlepšovat transparentnost strategických informací potřebných k řešení obchodních výzev.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP