|
Čtvrtek, 30 Listopad 2023 08:18 |
Společnost Emmi nahradila on-premise řešení cloudovým
Společnost Emmi, přední výrobce mléčných výrobků se sídlem ve švýcarském Lucernu, implementovala řešení Infor CloudSuite Food & Beverage na platformě Amazon Web Services (AWS). Společnost tak nahradila svůj původní on-premise ERP systém odvětvově-specifickou, multi-tenantní platformou na pěti svých lokalitách během pouhých 6 měsíců. Volba řešení na platformě veřejného cloudu usnadňuje společnosti Emmi využívat a sdílet osvědčené postupy globálně. Kromě toho je řešení vždy aktuální díky pravidelným updatům v reálném čase. Z pohledu funkčnosti Emmi těží zejména z nejnovějších funkcí v oblasti finančního řízení a rekonciliace.
|
|
|
|
|
Pondělí, 01 Únor 2016 17:12 |
Minerva slaví 20 let působení na slovenském ERP trhu
Společnost Minerva, která je výhradním dodavatel podnikových aplikací QAD na českém i slovenském trhu, letos slaví 20 let působení na Slovensku. Od svého vzniku v roce 1996 zde společnost Minerva Slovensko získala na 50 zákazníků z řad průmyslových podniků. K zákazníkům společnosti se na Slovensku řadí jak lokální, tak i nadnárodní společnosti jako například Johnson Controls, Metal design, Old Herold, PPS Detva, Služba Nitra, Tesla Liptovský Hrádok, Trens a Vulm.
|
|
|
|
Pondělí, 18 Duben 2016 16:16 |
Nepotřebujete příliš mnoho informací, ale správné informace, ve správný čas a kdekoliv
Není to tak dávno, když primárním a často jediným zdrojem informací byli samotní pracovníci. A získat informaci od zaměstnance, který odešel na jiné pracoviště, byl v té době problém. Pokud jste informaci potřebovali rychle, bylo nutné obvolávat linku po lince a zkoušet, jestli se k nim dopracujete. Potom nastoupily informační systémy a mobilní telefony. Později SMS zprávy. Dnes už má většina zaměstnanců „inteligentní" mobilní zařízení, a tak není neobvyklé vyřizování elektronické pošty přes tato zařízení.
|
|
|
|
|
Pondělí, 22 Únor 2016 12:44 |
Získejte zdarma vstupenku na CeBIT 2016
Čtenáři portálu ERPforum.cz mohou získat bezplatné permanentní elektronické vstupenky na veletrh CeBIT 2016 v Hannoveru na následujícím odkazu s předvyplněným promo kódem:
|
|
|
|
Pondělí, 08 Březen 2021 14:44 |
Linea Light Group nasadila nový ERP systém
Společnost Linea Light Group, která je značkovým dodavatelem profesionálního LED osvětlení, implementovala v rámci své digitální transformace ERP řešení Infor LN určené do odvětví diskrétní výroby. Cílem modernizace bylo v první řadě sjednocení procesů řízení jednotlivých obchodních oddělení napříč společností. Dalším cílem bylo zjednodušit přístup k datům a získat výkonnější nástroje k automatizaci, zefektivnění a podpoře aktivit firmy.
|
|
|
|
|
|
|
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další > Konec >>
|
|
Strana 23 z 146 |