Přihlášení ERP news



Přihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.



Partneři webu

ERP forum
Čtvrtek, 24 Červen 2010 11:35

Významné novinky v ERP třídy Byznys

Několik desítek nových funkcí přidali vývojáři společnosti J.K.R. do nové verze ERP třídy Byznys. Mezi 33 hlavními novinkami figuruje rozšíření komunikace s infrastrukturou Datových schránek a s Centrálním systémem účetních informací státu, větší využití možností formátu ISDOC a snadnější tvorba složitých reportů s využitím technologie OLAP. Novinkou je také rozšíření licenční politiky o souběžné licence.

 
Úterý, 01 Červen 2010 14:42

FRK řídí zakázky ve výrobě pomocí SAP Business One

Společnost FRK zabývající se stavební, strojní a zámečnickou výrobou si pro řízení firemních procesů zvolila informační systém SAP Business One. Implementaci zajišťuje autorizovaný partner společnosti SAP v oblasti řešení SAP Business One – firma Versino. Hlavním důvodem pro zavedení nového informačního systému ve společnosti FRK je potřeba sjednocení všech procesů a informací v jednom podnikovém informačním systému a implementace nástrojů proaktivního řízení s důrazem na poskytování aktuálních výstupů pro vyhodnocování zakázek z pohledu dodržování plánovaných nákladů a stanovených termínů.

 
Úterý, 25 Květen 2010 09:38

SappyCar: ERP řešení pro automobilový průmysl

SAP je již po mnoho let světovou jedničkou mezi podnikovými informačními systémy. Systémy SAP dominují především v nadnárodních korporacích a velkých organizacích veřejné a státní správy. Na bázi SAP Business Suite jsou však úspěšně rozvíjena také oborová řešení pro středně velké výrobní a obchodní firmy, které pod názvem SAP Business All-in-One budují a implementují téměř výhradně partnerské organizace. Jednu z nejvýznamnějších na českém trhu, společnost Aimtec a její produkt SappyCar, si představíme v následujícím díle našeho pravidelného seriálu.

 
Čtvrtek, 27 Květen 2010 10:01

ERP Epicor 9 s plně integrovanou sadou tiskových řešení

Společnosti Epicor Software a Eastman Kodak budou dodávat ERP řešení s integrovanou sadou průmyslových tiskových řešení Kodak. Aliance obou společností pomůže uspokojit rostoucí poptávku organizací zabývajících se tiskem, publikováním, komerčním tiskem a balením po škálovatelném a flexibilním řešení podnikového řízení. ERP řešení Epicor 9 integrované s nástroji pracovního postupu Kodak a sadou tiskového softwaru KODAK EMS budou obě společnosti prodávat pod značkou Epicor for Printing and Packaging. Řešení je určeno pro střední a větší organizace zabývající se tradičním a digitálním tiskem.

 
Čtvrtek, 27 Květen 2010 16:06

Helios Orange pro psychiatrickou léčebnu Havlíčkův Brod

Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod od letošního ledna implementovala informační systém Helios Orange z produkce Asseco Solutions. Implementace, kterou provedla společnost HARPAGON Software, partner Asseco Solutions, se sestávala z úvodní studie, analýzy, následně nastavení a pilotního provozu. Další krokem byla akceptace s cílem převzetí systému do užívání. V ostrém provozu běží Helios Orange v havlíčkobrodské Psychiatrické léčebně od 1. ledna letošního roku. Předcházelo mu dvouměsíční období školení uživatelů a zkušebního provozu. Systém přinese svým uživatelům i přehlednější evidenci stazek, výjezdů vozidel, sledování nákladů na ostatní mechanismy. Důležitá je i jeho vazba na datové schránky, přehledná a rychlá orientace v informacích, sumarizačních součtech, reportech a výkazech. A samozřejmě také bezpečné uložení dat, jejich zabezpečení, ochrana před zneužitím.

 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Další > Konec >>

Strana 131 z 146
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP