Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

TEDOM nasadí ERP systém IFS Applications 10

Pondělí, 11 Říjen 2021 15:06

Tedom TřebíčSpolečnost TEDOM, která je významným výrobcem kogeneračních jednotek, se rozhodla pro zásadní modernizaci svého ERP řešení. Postupně proto nasadí řešení IFS Applications 10, a to jak v mateřské společnosti TEDOM a.s., tak i v německé dceřiné společnosti TEDOM Schnell GmbH. Hlavním cílem tohoto mezinárodního projektu je optimalizovat a sjednotit procesy napříč skupinou TEDOM Group a podpořit další rozvoj společnosti.

V posledních letech skupina TEDOM výrazně rostla, upevňovala své postavení na trhu kogeneračních jednotek a rozšiřovala své portfolio produktů a služeb. Tento růst vyvolal potřebu pro inovaci ERP systému, který je jádrem digitalizace společnosti a umožní lépe a efektivněji využívat stávající podnikové zdroje a poskytovat nové služby. Po vyhodnocení podrobného výběrového řízení si TEDOM zvolil řešení IFS Applications 10 od dodavatele InfoConsulting, který je klíčovým partnerem výrobce tohoto softwaru, švédské společnosti IFS.

„Společnost TEDOM patří mezi špičku ve svém oboru, a proto jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto mezinárodního projektu a poskytnout společnosti TEDOM to nejlepší řešení, které dokáže růst spolu s naším zákazníkem a přizpůsobit se měnícím potřebám jeho podnikání,“ uvedl v souvislosti s podpisem implementační smlouvy Jozef Kováčik, ředitel společnosti InfoConsulting Czech.

Implementace komplexního ERP řešení v první fázi podpoří mateřskou společnost TEDOM a.s. i německou dceřinou společnost TEDOM Schnell, kde se do projektu zapojí další ověřený partner IFS, společnost INNEX. Hlavním cílem celého projektu je zejména sjednocení procesů napříč skupinou TEDOM, jejich zjednodušení a zefektivnění, přičemž InfoConsulting využije standardní funkcionality systému IFS, které pokrývají celý životní cyklus produktu – od CRM, prodeje s využitím konfigurátoru kogeneračních jednotek pro interní obchodníky i obchodní partnery, přes výrobu a její vylepšené plánování až po podrobnou podporu servisních služeb a týmů.

„Řešení IFS díky svému oborovému zaměření vyhovuje nejen našim aktuálním potřebám, ale dokáže nás podpořit ve strategickém rozvoji, který zahrnuje i stále větší orientaci na poskytování servisních služeb s vysokou přidanou hodnotou,“ uvedl Martin Pidrman, CIO skupiny TEDOM.

Foto TEDOM.com Flexi


Mohlo by vás zajímat:
 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP