Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Titanové nádobí s ERP třídy Byznys

Středa, 10 Březen 2010 16:05
byznys_top_slovakia_1010.jpgTop Slovakia Q Art, slovenská pobočka výrobce a prodejce titanového nádobí, se stala uživatelem ERP třídy Byznys. Projekt realizovala společnost Gosvo SK, implementační partner J.K.R. pro Slovenskou republiku. Zavádění nového informačního systému ve společnosti Top Slovakia Q Art proběhlo podle metodologie výrobce ve třech fázích – předimplementační příprava, implementace a dohled nad provozem. Konzultanti společnosti Gosvo SK za aktivní účasti klíčových uživatelů na straně zákazníka vyhodnotili stěžejní procesy, na které byl během implementace kladen největší důraz. Mimo standardních procesů souvisejících s vedením účetnictví a skladové evidence, se jednalo o oblast přímého prodeje s evidencí výnosů a nákladů na pořádané prodejní akce.

Nasazení nového informačního systému proběhlo díky připravenosti na straně Top Slovakia Q Art ve zkrácených termínech s cílem zahájit rutinní provoz počátkem účetního roku 2010. V rámci samotné implementace byla provedena dodávka serveru pro Byznys, jeho instalace na všech pracovních stanicích a následně školení uživatelů. Velký důraz byl kladen na převod dat a navedení počátečních stavů skladů po provedené inventuře. V rámci testovacího provozu byla také prověřena funkčnost všech připravených úprav. Rutinní provoz informačního systému byl zahájen v dohodnutém termínu, a to i přesto, že během implementace proběhlo stěhování společnosti do nových prostor.

Hlavními přínosy nasazení ERP systému Byznys je zjednodušení všech evidencí, odstranění duplicitního zadávání dat, a sjednocení výkaznictví s mateřskou společností na Moravě.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP