E LINKX
Minerva
Předplatné IT Systems 2021 300x300

Přihlášení ERP NewsTematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

BERGHOF

Partneři webu

SPOKAR podpoří další rozvoj firmy přechodem na novou verzi ERP

Čtvrtek, 13 Únor 2020 09:53

Výroba ZKSpolečnost Spojené kartáčovny, která je výrobcem produktů značky SPOKAR, uzavřela smlouvu na implementaci nejnovější verze ERP systému IFS Applications 10 se společnost InfoConsulting Czech, která je partnerem IFS pro trhy ve střední Evropě.

Historie společnosti Spojené kartáčovny a.s., výrobce produktů značky SPOKAR, sahá až do roku 1882. V současné době jsou největším výrobcem kartáčnického zboží ve střední a východní Evropě a jejich výrobky se prodávají ve více než 25 zemích. Aktuálně společnost vyrábí přes 600 druhů výrobků a roční objem produkce přesahuje 900 mil. Kč. Společnost dodává zboží širokému spektru zákazníků, od nadnárodních řetězců přes velkoobchodní distributory až po maloobchodní jednotky v ČR i zahraničí.

ERP systém IFS používají Spojené kartáčovny již od roku 2010. V loňském roce se společnost rozhodla pro upgrade a modernizaci informačního systému nasazením nejaktuálnější verze IFS Applications 10, která je schopná poskytnout podporu pro další rozvoj firmy.

Spokar

Od nové verze IFS Applications očekáváme, že nám pomůže s optimalizací a výrazným rozšířením plánování výroby v rámci naší společnosti. ale také se zvýšením podpory obchodních činností propojené s predikcí budoucích prodejů,“ uvádí pan Jiří Zbrojka, majitel a generální ředitel společnosti Spojené kartáčovny.

Nová verze IFS Applications pokryje všechny oblasti aktivit společnosti Spojené kartáčovny od výroby přes správu dodavatelského řetězce, údržbu a servis až po CRM, finance, Business Inteligence a lidské zdroje. Kromě rozvoje a rozšíření provázanosti plánování od počátku obchodního cyklu, přes vlastní výrobu až po distribuci a expedici je při nasazování nové verze kladen velký důraz na údržbu. Ta je nově zastoupena ve větší šíři a obsahuje i predikce údržby formy, které jsou pro tohoto zákazníka klíčové z hlediska efektivity využití tohoto nákladného nástroje výroby a sledování jejich opotřebení napomůže zvýšení efektivity výroby snížením poruch a prostojů výrobních zařízení.

 
další články o ERP

Automatizace procesů v ERP

 

Kritická místa ERP projektů

 

Digitální transformace a ERP