Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Partneři webu

Webové ERP pro malé a střední firmy

Středa, 05 Květen 2010 08:47
NET_GeniumNetGenium s.r.o. je česká společnost zabývající se již více než sedm let vývojem podnikových aplikací a informačních systémů. Po dlouhodobém testování uvádí na trh novou edici svého produktu NET Genium ERP – Řízení podniku, který v sobě implementuje nejnovější technologické trendy, a představuje tak svěží alternativu k robustním podnikovým řešením.

ERP systémy dnes představují již neodmyslitelnou součást moderního businessu. Nabídka velkých dodavatelů zahrnuje řešení, které díky své složitosti, a především velmi vysoké ceně neodpovídají představám malých a středně velkých firem, které se rozhodly ERP informační systém implementovat. NET Genium ERP si klade za cíl nabídnout svým zákazníkům uživatelsky příjemný a funkční ERP systém za přijatelnou cenu.

Webová platforma

NET Genium ERP běží na webové platformě, a se systémem je tedy možné pracovat prakticky odkudkoliv, stačí k tomu pouze připojení k internetu a internetový prohlížeč. Právě webová architektura je jednou z největších deviz NET Genium ERP, protože umožňuje systém používat opravdu flexibilně a bez omezení. Není tedy třeba žádné klientské instalace pro využívání systému, přesto je stále možné NET Genium ERP nastavit tak, aby byl v případě potřeby přístup omezen pouze na firemní intranet.

Uživatelské prostředí

Grafické uživatelské rozhraní NET Genium ERP evokuje snahu o co největší intuitivnost a jednoduchost použití. Přehledný navigační systém a vysoké možnosti personalizace systému každým uživatelem nabízejí pohodlí, které u mnoha stávajících informačních systémů nepředstavuje příliš důležitou roli.

Funkce NET Genium ERP

NET Genium ERP v sobě zahrnuje funkcionalitu potřebnou pro efektivní řízení podniku. Je založeno na modulové architektuře, a jedná se tedy vysoce škálovatelný produkt. Mezi hlavní moduly patří:

  • Zákazníci (CRM),
  • Obchod,
  • Organizace,
  • Finance,
  • Sklad,
  • Personalistika.
NGscreen2

Transparentní ceny, systém jako služba

Ceny produktů a způsoby financování jsou uvedeny v ceníku na webových stránkách společnosti NetGenium. Naleznete zde rovněž orientační cenovou nabídku pořízení produktu NET Genium ERP.

Unikátní vlastností NET Genium ERP je také možnost užívat systém jako službu, tedy v podobě pronájmu (model SaaS). Zákazník v tomto případě systém nekupuje, ale pouze hradí určitý měsíční paušál. Absence počáteční investice a rovnoměrný rozklad finančních prostředků na platbu ERP systému je nejnovějším a přes své přínosy u nás stále často opomíjeným trendem v oblasti informačních systémů.


Více informací naleznete na stránkách společnosti NetGenium s.r.o. - www.netgenium.com


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP