Pomáháme firmám růst
IT Systems - předplatné

Přihlášení ERP NewsTematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

BERGHOF

Partneři webu

Integrační middleware ION je základem Infor10

Čtvrtek, 20 Říjen 2011 00:00

Infor10Společnost Infor nedávno ohlásila novou generaci podnikového softwaru Infor10 vyznačující se větší uživatelskou přívětivostí pro běžné podnikové pracovníky a kompletním portfoliem odvětvově-specifických softwarových aplikací. Její součástí je Infor10 ION Suite, odlehčená middlewarová technologie, jež mění způsob správy podnikového softwaru.

Integrační platforma

Řešení Infor10 spoléhají na otevřené standardy a odlehčené technologie tak, aby zákazníkům poskytly maximální svobodu a rychlou návratnost investic. To nejzajímavější a nejvýkonnější na Infor10 je schováno uvnitř – kompletně nový přístup k propojení a integraci řady aplikací prostřednictvím odlehčené stabilní vrstvy nazvané Infor10 ION. Tato vrstva umožňuje informacím bezproblémově proudit mezi aplikacemi a řídit způsob, jakým jsou informace prezentovány různým uživatelům na různých obrazovkách ve stejný okamžik.

Komponenty Infor10 ION Suite propojují a integrují aplikace Infor a aplikace třetích stran a ukládají informace v běžných formátech a úložištích. ION umožňuje výměnu informací mezi aplikacemi, analytickými nástroji a sociálními médii tak, aby byly dostupné uživatelům z jejich desktopů, notebooků a mobilních zařízení. ION umožňuje novým a existujícím Infor aplikacím a aplikacím od jiných výrobců pracovat jako ucelené řešení, přičemž podporuje tvorbu efektivních workflow a koncových podnikových procesů. Zároveň zvyšuje výkonnost systému a jeho upgradů.

Infor10x

Služby ION Suite

Infor10 ION Suite je integrační platforma, která umožňuje identifikovat kritické podnikové procesy a která propojuje a řídí aplikace on-premise, v cloudu nebo v hybridním módu. Infor10 ION Suite obsahuje čtyři výkonné služby:

ION CONNECT – umožňuje snadnou interoperabilitu mezi aplikacemi pro bezproblémové pokrytí podnikových procesů. Dovoluje rychle začlenit nové partnery a zákazníky a opakovaně využívat podnikovou funkcionalitu vedoucí k rychlejší návratnosti investic.

ION BUSINESS VAULT – Jednotné a optimalizované úložiště podnikových dat. Tento zdroj všech podnikových dat vytváří robustní platformu pro reportování, business intelligence a analýzy.

ION EVENT MANAGEMENT – monitoruje stav úkolů ve vztahu k termínu dokončení či stanovenému SLA, přičemž automaticky dostává upozornění o výjimkách a potenciálních neshodách.

ION WORKFLOW – řídí přímé pracovní aktivity, události a obchodní dokumenty každého uživatele, takže umožňuje realizovat podnikové procesy rychle a přesně.

Na rozdíl od konvenčního middlewaru není odlehčená ION technologie umístěna v horní vrstvě nad existujícími aplikacemi, ale integrována přímo v nich. Výsledkem je rychlejší, jednodušší a spolehlivější integrace. ION pomáhá vytvářet mobilní, sociální a flexibilní organizaci. Protože je odlehčená a postavená na otevřených standardech, umožňuje technologie ION zákazníkům instalovat a zprovozňovat aplikace mnohem rychleji a efektivněji než klasický robustní middleware, takže se mohou plně soustředit na své podnikání.

 
další články o ERP

Faktory výběru ERP systému

 

Příprava a realizace ERP projektů

 

Kritická místa ERP projektů