Přihlášení ERP newsPřihlaste se k odběru newsletteru ERP news, ve kterém pravidelně rozesíláme ty nejzajímavější články ze světa ERP.Tematické seriály

Nové!

RPA - automatizace procesů

Softwaroví roboti automatizují obchodní procesy.

články >>

Nové!

IoT – internet věcí

Internet věcí a jeho uplatnění napříč obory.

články >>

Nové!

VR – virtuální realita

Praktické využití virtuální reality ve službách i podnikových aplikacích.

články >>

Nové!

Bankovní identita (BankID)

K službám eGovernmentu přímo z internetového bankovnictví.

články >>

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Partneři webu

BOSAL zvolil řešení Infor určené pro automobilové subdodavatele

Úterý, 13 Srpen 2013 16:12

ilna 1333Společnost BOSAL, výrobce kompletních systémů pro kontrolu emisí u osobních a nákladních aut, katalyzátorů, tažných zařízení, střešních systémů, aerodynamických prvků a dalších komponent z odvětví automotive, se rozhodla pro implementaci řešení Infor LN Automotive. Společnost bude standardizovat všechny své procesy na jednotný ERP systém s cílem zlepšit podnikové procesy, jejich efektivitu a transparentnost. Výrobce bude dále implementovat integrační platformu Infor ION, řešení Infor Automotive Exchange, Infor Supplier Exchange a Infor EAM (správa podnikového majetku).

S řešením Infor LN Automotive bude firma BOSAL standardizovat svou infrastrukturu na jeden systém, ale také poskytne svým uživatelům možnost pracovat s moderním rozhraním a využívat podnikových sociálních sítí. BOSAL rovněž nasadí sadu mikrovertikálních funkcionalit specifických pro automobilový průmysl.

Infor ION, odlehčená middlewarová platforma postavená na průmyslových standardech, bude základem celé aplikační infrastruktury. Bude integrovat aplikace jak Infor tak i jiných výrobců, typicky reportingové řešení či systém pro řízení produktového cyklu výrobku, které jsou ve společnosti BOSAL již nasazené.

Funkcionalita Infor ION Workflow & Events poskytne společnosti BOSAL rámec pro tvorbu, standardizaci a monitorování podnikových procesů a provádění změn bez nutnosti zásahů do IT. Proto bude výrobce schopen získávat přínosy ihned od okamžiku dokončení implementace. Namísto kompletní výměny všech existujících systémů propojí Infor ION nová řešení Infor Automotive Exchange a Infor Supplier Exchange s existujícím ERP systémem a podobně umožní společnosti výměnu dalších komponent.


 
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP