E LINKX
Minerva
DT Summit MP

Přihlášení ERP NewsTematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

BERGHOF

Partneři webu

Epicor představil systém Epicor ERP 10

Pondělí, 19 Květen 2014 10:31

Epicor ERPSpolečnost Epicor představila desátou generaci svého vlajkového ERP systému. Stalo se tak 13. května na výroční konferenci zákazníků Epicoru v Praze. Oproti předchozím verzím má Epicor ERP 10 nabídnout zákazníkům jednodušší používání, větší podporu týmové spolupráce a mobility, integraci sociálních technologií a různé možnosti nasazení.

Podle vyjádření společnosti spojuje nové ERP širokou funkcionalitu, agilní technologie a jednoduchost. „Verze 10 dává díky pokročilým technologiím našim zákazníkům konkurenční výhodu. Podniky získají s novým systémem agilitu, která jim umožní rychleji a lépe se rozhodovat. Vycházíme ze zpětné vazby od zákazníků, náš systém poskytuje značnou flexibilitu při implementaci i při samotném používání," uvedl Malcolm Fox, viceprezident produktového marketingu společnosti Epicor Software

Epicor ERP 10 je možné nasadit na vlastní infrastruktuře (on-premise), v podobě cloudu i řízené služby (managed service). Systém byl navržen s důrazem na podporu mobility a lze tedy k němu přistupovat z řady různých zařízení. Uživatelům by měl nabídnout jednotné prostředí s jednoduchým a konzistentním uživatelským rozhraním. Podporovány jsou dotykové displeje. Změn doznala také podpora týmové spolupráce, která je nyní založena na platformě Epicor Social Enterprise umožňující kvalitní vyhledávání, přístup k aktuálním datům v ERP i jiných aplikacích a snadnou práci s velkým objemem informací.

Systém Epicor ERP 10 je k dispozici v 35 jazykových lokalizacích a v současnosti jej používají například firmy Allambi Youth Services, Boers & Co FineMetalworking Group, Cylicron Engineered Cylinders a další.

(red), foto: Epicor ERP 10, archiv Epicor

 
další články o ERP

Automatizace procesů v ERP

 

Kritická místa ERP projektů

 

Digitální transformace a ERP