ERP news 19. července 2012
Pokud máte problémy se zobrazením NEWS, klikněte zde.
SystemOnLine.cz: Aktuální zprávy Kalendář konferencí Přehledy informačních systémů
[DATE]
ERP News
Řízení procesů jako součást ERP systému?

minerva-01Klíčovým prvkem podnikového informačního systému je ERP systém. Jak se ERP systémy neustále vyvíjejí, zahrnují v sobě i funkcionalitu dříve samostatných specializovaných softwarových řešení. Jako příklad můžeme uvést řízení vztahů se zákazníky (CRM) a podporu rozhodování (BI) nebo třeba pokročilé plánování (APS), správu dokumentů (DMS) a řízení pracovních toků (workflow).

pokračování
-PR-
Infinity mezi nejlepšími světovými prodejci Microsoft Dynamics

infinity-01Společnost Infinity a.s., poskytovatel širokého spektra technologických řešení pro střední a větší podniky, byla již podruhé jmenována do elitní skupiny nejlepší strategických partnerů Microsoft Dynamics v rámci ocenění PRESIDENT´S CLUB.

pokračování
Co by měl umět ERP systém pro pokrytí potřeb maloobchodních společností

sabris-01Dodavatelé IT řešení pro maloobchodní společnosti přicházejí s nabídkami pokrývajícími různé potřeby. Tato řešení přinášejí řadu funkcionalit pro maloobchodní i velkoobchodní prodej, řízení nákupu, řízení a optimalizaci skladových zásob, dále různé nástroje pro řízení logistiky, dopravy, systémy pokladního prodeje, B2B a B2C, systémy pro plánování a vyhodnocení prodeje či výkonu zaměstnanců a spoustu dalších.

pokračování

Duna

Úskalí akvizice nových zákazníků s podporou CRM systému
v malých a středních podnicích

sabris-01Jak zvýšit prodej svých služeb a produktů? Chování zákazníků je dnes spíše zdrženlivé a výnosnost se u stávajících zákazníků snižuje. Firmám pak nezbývá, než věnovat více úsilí získání těch nových. Jedním z nástrojů, jak toho dosáhnout, je marketing. Malé a střední firmy ale často nemají možnosti investovat do něj „velké" peníze a čas. Když se nakonec rozhodnou, často naráží na problémy, neuspokojivé výsledky a rozčarování.

pokračování
Jak šetřit čas a trable s výběrem CRM?

sabris-01Existuje něco jako nejlepší CRM systém? Jak to běžně v životě chodí, tak co je nejlepší pro mě, nemusí být nejlepší pro vás. Navíc každá společnost je jedinečná entita, řízená jedinečnými lidmi s jedinečnými potřebami. Jak se může v této situaci jakýkoliv systém prezentovat jako optimální pro všechny firmy?

pokračování
Role HR systémů v procesu onboardingu

sabris-01Péče o lidské zdroje představuje mnohem víc než jen základní personalistickou agendu, se kterou se řadový zaměstnanec nejčastěji dostává do kontaktu. Historie HR oddělení je nicméně taková, že odjakživa svádí mírný boj za legitimizaci své existence, jakožto nevýdělečné části firmy. Proto bývá kladen důraz na ty HR aktivity, které prokazují souvislost mezi kvalitní péčí o zaměstnance a jejich měřitelnou efektivitou a využitelností pro firmu.

pokračování
Přínosy a náklady business intelligence

sabris-01Na téma přínosů řešení business intelligence (BI) již bylo napsáno mnoho článků. O potřebných nákladech na vytvoření opravdu pracujícího a uživateli akceptovaného řešení BI je však informací poměrně málo. Cílem tohoto článku je proto rozvést obě zmíněná témata trochu konkrétněji.

pokračování
Společnost K2 atmitec představí nový modul Servis

k2 erpf 1229Další novinkou z vývojové dílny společnosti K2 atmitec je modul Servis, který si klade za cíl začlenit současná oborová řešení pro servis a reklamace do standardu. Modul Servis je součástí nové verze IS K2, která bude představena na podzim letošního roku. Výhoda modulu Servis spočívá mimo jiné v propojenosti s ostatními položkami systému. lze tak zobrazit seznam provedených servisních činností přímo na kartě zboží a na kartě zákazníka. Další výhodou modulu Servis je vytváření statistik servisních služeb.

pokračování
Byznys ERP sjednotil podnikovou agendu ve firmě Novadus

JKR Byznys Novadus 1227Kvůli kompletnímu sjednocení podnikové agendy, vyššímu zabezpečení zpracovávaných dat a jednodušší administraci se společnost Novadus, zabývající se výstavbou vodovodních a kanalizačních sítí, rozhodla zavést podnikový informační systém Byznys ERP od společnosti JKR.

pokračování
Metal Trade Comax rozšířil nasazení ERP MS Dynamics NAV
msdn_1224Společnost Metal Trade Comax dovršil investice a získal podíly ve dvou společnostech – MTC Kolín a KVARTA Litovel. Rozšířil také svá pole působnosti o profilovací centrum v Košicích. Do těchto závodů naimplementoval i informační systém Microsoft Dynamics NAV, který firma využívá k řízení veškerých procesů. Společnost METAL TRADE COMAX používá informační systém Microsoft Dynamics NAV od roku 2001.
pokračování
Společnost EGE přechází na novou verzi IFS Aplikací 7.5

ege ifs 1228Společnost EGE, jejíž aktivity jsou zaměřeny především na dodávky speciálních zařízení pro potřebu elektroenergetiky doma i v zahraničí, se po osmi letech používání podnikového softwaru IFS Aplikací rozhodla pro přechod na vyšší verzi 7.5. V roce 2003 se společnost EGE rozhodla pro náhradu stávajícího ERP systému DIALOG od společnosti ALTEC novým moderním informačním systémem.

pokračování
HELIOS Green nejen ve světě knih

Albatros hg 1228Albatros Media je mediální společnost nabízející široké spektrum produktů – především knih, ale mnoha dalších. Vedle nakladatelské činnosti se věnuje také distribuci a dalším souvisejícím aktivitám. Všechny činnosti Albatrosu podporuje v České republice od roku 2010 podnikový informační systém HELIOS Green. Systém se za dva roky stal nepostradatelným pomocníkem managementu společnosti i jejích pracovníků.

pokračování
V SERVINDu Slovakia řídí pracovní procesy MS Dynamics NAV

ServindSK msnav 1228Společnost SERVIND Slovakia, která patří mezi specializované dodavatelé autolaků, práškových laků, nátěrových hmot a spotřebního materiálu, zavedla ERP systém Microsoft Dynamics NAV. Za implementačního partnera pro nový ERP systém si společnost zvolila firmu NAVISYS, která implementovala MS Dynamics NAV i v mateřské společnosti SERVIND v ČR.

pokračování
Inzerce
Inzerce
Časopis IT Systems / Speciální vydání
Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
CRM systémy
Business Intelligence
Virtualizace a cloud computing
IT právo
Inzerce
k2
Přehledy
Kalendář akcí
červenec - 2012
Po Út St Čt So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
2
3
4
5
IT Systems podporuje
#18.9. - 22.9. Prague Fire & Security Days 2012 (FSDays 2012)
#25.9. - 25.9. Data Storage Workshop
#9.10. - 9.10. Svět informatiky ve finančnictví
#11.10. - 11.10. Moderní databáze 2012 - Architektura informačních systémů...
#23.10. - 23.10. Bezpečnost a dostupnost dat (Bratislava)
#6.11. - 6.11. Cloud Computing Conference
#15.11. - 15.11. BI Forum 2012
#20.11. - 20.11. TeleCommunication Conference
ERP news zasílá redakce časopisu IT Systems
Vydavatelství CCB, spol. s r.o. | Okružní 19, Brno 638 00 Tel./Fax: +420/ 545 222 779
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám ERP news zasílali, klikněte prosím nebo nás kontaktujte
Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu odpovědného redaktora
Technická realizace: Webservis© 2012 CCB, spol. s r.o.
další články o ERP

Na co se zaměřit při výběru ERP?

 

Výmluvy, proč nový ERP "nefunguje"

 

Proč neodkládat inovaci ERP